škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Birbirine paralel ön fardaki 7 çizgi ledler neden yanmıyor?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;541010
Passat forumunda bir üyenin smarth light assist özelliği olmayan aracında yedi adet çizgi yanıyor görünüyor, dikkatli bakıldığında bunların görsellik amaçlı ışığı yansıtan kanallar olduğu, led lamba olmadığı anlaşılıyor...

https://vimeo.com/125669963 Haberci, bu videoyu seyredersen bunun smart light assist ile ilgili olduğunu görürsün. Yukarıda dediğim gibi Smart light assist araçlarda görsel zenginlik için yanıyor. Bizim araçlarda smart assist yok. sadece ışığı kırıyor.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;541010
Passat forumunda bir üyenin smarth light assist özelliği olmayan aracında yedi adet çizgi yanıyor görünüyor, dikkatli bakıldığında bunların görsellik amaçlı ışığı yansıtan kanallar olduğu, led lamba olmadığı anlaşılıyor...

Sanirim benim paylastigim aracima ait resmi kastediyorsun hocam :) Kapali garajda cektim o fotoyu, bende sasirdim; o cizgiler yaniyor gibi cikmis resimde :)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;542810
Sanirim benim paylastigim aracima ait resmi kastediyorsun hocam :) Kapali garajda cektim o fotoyu, bende sasirdim; o cizgiler yaniyor gibi cikmis resimde :)

Benim de kastettiğim bu zaten, yanar gibi bir görüntü oluşturulmuş, ama yanan lamba yok. İyi günler...

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önceden yazılmışsa affola, katalogda şu bilgi var.
"Bi-Xenon far grubu içinde dekoratif kristal kesimli uzun far grubu yer alır. Akıllı Far Asistanına* sahip üst seviye bi-xenon farlarda aydınlatmalı ‘kirpiklerin’ tasarım ayrıntılarında önemli bir rolü vardır."