škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb de sizce neler eksik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 0fLy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;549592
O da mı yok? Amblemin içinden çıkan geri görüş kamerası fena olmazdı.

Varmış. Plaka lambasının ordaymış

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 0fLy;549593
Varmış. Plaka lambasının ordaymış

bence plaka lambasının orda olması eksiklik, yahu amblemin içinden çıksın Vw grubu gibi nolcek. 120 kağıt para sayıyor millet bu arabayı almak için :):D

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;549595
bence plaka lambasının orda olması eksiklik, yahu amblemin içinden çıksın Vw grubu gibi nolcek. 120 kağıt para sayıyor millet bu arabayı almak için :):D
Vwninki standart degil yine skodada standart buna şukür [emoji3] skodanin amblemi sabit herhalde olmaz ona bagaj kapagi plaka lambasinin ordan aciliyo

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
passatta amblemin içinde olması plakalığın tamponun altında olmasından dolayı...

görüş açısıyla alakalı...

ona kalırsa 5 serisinde E serisindede kamera dışarda...

yani öyle artislik bir turum yok,kamerayı takacak yer uygun olmadığından amblemin altında...

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;549714
passatta amblemin içinde olması plakalığın tamponun altında olmasından dolayı...

görüş açısıyla alakalı...

ona kalırsa 5 serisinde E serisindede kamera dışarda...

yani öyle artislik bir turum yok,kamerayı takacak yer uygun olmadığından amblemin altında...
Aynen bende sonradan dusundum passatin plakala asagida oldugundan olabilir

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yerini bilmiyorum ama kamerada römork vs takmak için açı değişimi çok iyi. baştan anlam verememiştim ekrana dokununca görüntü değişmişti neymiş bu semboller diye bakarken. ilk önce çok sıkışık yere park için sanırım diye düşünmüştüm.  römork bağlantısı için olduğunu anlayınca vay be demiştim. çin malı ana ünitelerin kameralarında da böyle bir özellik var mı? ben yok biliyorum.