škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb de sizce neler eksik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence kısa far için göstergede bir ışık olmaması ilginç !

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;548234
Bence kısa far için göstergede bir ışık olmaması ilginç !
Ben mi idrak edemedim acaba? Farın yandığını göstergeden anlayamıyor muyuz yani?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;548237
Ben mi idrak edemedim acaba? Farın yandığını göstergeden anlayamıyor muyuz yani?

Evet, sadece uzun far için ışık var kısa ve parklar için yok.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;548239
Evet, sadece uzun far için ışık var kısa ve parklar için yok.
İlginç olmuş.

Çevrimdışı yibir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,beğenmediğiniz araç şu anda"car of the year" da ilk 7 ye kalmış durumda!..
bence aracı eleştirenler skoda isminden dolayı ön yargılı bakıyorlar olaya.İsmi vw..v.s. olunca hiçbir kusur gözükmüyor nedense.
Benim naçizane görüşüm;Süperb fiyat-performans olarak bakıldığında dört dörtlük bir araç.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;548241
İlginç olmuş.

Banada ilginç geldi , bir de auto konumunda gündüzleri yanıyor mu yanmıyor mu anlamak için bir araç bulup araksına geçmek gerekiyor :D

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yibir;548242
Arkadaşlar,beğenmediğiniz araç şu anda"car of the year" da ilk 7 ye kalmış durumda!..
bence aracı eleştirenler skoda isminden dolayı ön yargılı bakıyorlar olaya.İsmi vw..v.s. olunca hiçbir kusur gözükmüyor nedense.
Benim naçizane görüşüm;Süperb fiyat-performans olarak bakıldığında dört dörtlük bir araç.

Yok ben beğeniyorum zaten fakat her güzelin bir kusuru vardır :D

Dün yeni Audi A4 1.4 TFSI testine çıktım ve otomobilimi daha da çok sevdim :D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;548244
Banada ilginç geldi , bir de auto konumunda gündüzleri yanıyor mu yanmıyor mu anlamak için bir araç bulup araksına geçmek gerekiyor :D
Skoda kendine çok güveniyor galiba; "kadranda sembole gerek yok, ben zaten yakıyorum herhalde" deyu:)

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;548245
Yok ben beğeniyorum zaten fakat her güzelin bir kusuru vardır :D

Dün yeni Audi A4 1.4 TFSI testine çıktım ve otomobilimi daha da çok sevdim :D

Hocam yeni bir konu açarak araçları karşılaştırabilirsiniz

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kumandadan aynalar katlanmiyo buyuk eksi. Arka sinyaller daha guzel olabilirdi ön sinyallere gore cok basit

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;548254
Kumandadan aynalar katlanmiyo buyuk eksi. Arka sinyaller daha guzel olabilirdi ön sinyallere gore cok basit

Basılı tutmayı denediniz mi acaba? Bazı mqblerde kumandaya basılı tutunca katlanıyor

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb 1.4 TSI ACT style paket aracım var. Uzun yolda, style paketle birlikte sunulan koltukların çok rahat olmadığı dikkatimi çekti. Şehir içi kısa mesafelerde çok fazla fark edilmiyor fakat uzun yolda sürüş süresi uzadığı için koltuklarda konfor anlamında eksiklikler hissettim. Bu kıyaslamayı ikinci aracım olan Volvo S40' ın deri koltuklarına kıyasla yapıyorum. Ayrıca kardeşimin aracı Volvo S60 onun koltuklarına kıyasla yapıyorum. Prestije paketle sunulan koltuklarda durum eminim daha farklıdır.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yibir;548242

Ben eleştirilerimi Superb II 'nin neredeyse en full donanımını kullanan biri olarak yaptım. Bir markanın amiral gemisinden bahsediyorsak eğer bazı şeylerin aşılmış olması gerekir..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alp06;548269
Superb 1.4 TSI ACT style paket aracım var. Uzun yolda, style paketle birlikte sunulan koltukların çok rahat olmadığı dikkatimi çekti. Şehir içi kısa mesafelerde çok fazla fark edilmiyor fakat uzun yolda sürüş süresi uzadığı için koltuklarda konfor anlamında eksiklikler hissettim. Bu kıyaslamayı ikinci aracım olan Volvo S40' ın deri koltuklarına kıyasla yapıyorum. Ayrıca kardeşimin aracı Volvo S60 onun koltuklarına kıyasla yapıyorum. Prestije paketle sunulan koltuklarda durum eminim daha farklıdır.
Bayiide prestige paketle test sürüşü yapmıştım ve koltukları beğenmiştim, tabii bundan mevcut aracımın Superb 2 olması ve koltuklar konusundaki memnuniyetsizliği etkili olmuş olabilir.
İnternetten gördüğüm kadarıyla ise kumaşa karşılık deri olması dışında style ile prestij koltukları arasında fark göremedim; baldır desteği ve yanal destekler aynı göründü bana.