škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb de sizce neler eksik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2005de aldığım b kasa vectra b cdx v6 aracıma karter koruması taktırmıştım. orijinal opel ürünü idi. aracı sattım. yeni sahibi araç ile kaza yaptı önden vurdu aracı. normalde kazalarda motor aşağı kayar, karter koruma olduğu için motor aşağı kayamamış, kabine doğru kaymıştı, göğüslük yerinden kopup içeri doğru gelmişti. sanırım bu tip olaylardan dolayı yanaşmıyorlar. bakalit plakalar koyuyorlar sadece.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaşım puntoyla kaza yapmıştı. Araç takla atmış ancak tavanı kapıları dahil hasar görmemişti. Sadece arka cam kırılmıştı. Araç tekrar 4 teker üstüne düşmüş. Ancak motor 20-30 metre ileriye uçmuş. Kanaatim motor yerinde kalsa araç belki ağırlıktan dolayı takla atmaya devam ederdi ve içeridekiler daha fazla zarar görürdü. Bu sebepten dolayı karter koruma artık koymuyorlar.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
F1 vites prestige pakette isitmali on cam suyu bunlar standart olmasi lazimdi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir de ben vurgulayim.

karter koruma guvenlik.icin takilmiyor. Motorun dusumesini engelleyip yadam alanina zarar verdigi icin.

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim yaşadığım sorun ön güneşlikleri yan cama getirdiğinizde sadece camın yarısını kapatıyor güneşi kesmiyor. Cama oranla ufak kalmış uçlarına bazı araçlarda ki gibi ek yapmaları lazımdı bence

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Led ön far demeyin, özellikle gece şehirlerarası yolculuklarda henüz bi-xenon kadar rafine aydınlık vermiyor. Bütün üreticiler sırf bu yüzden kısa far açılarını yere yakın tutuyorlar. Sonuç: gerçekten beyaz bir aydınlatma şehir içinde çok güzel ancak uzunlarda hüsran oluyor. Xenonlara göre ledin tek avantajı ısınmaya gerek olmaksızın çakabiliyor olması ki yeni bi-xenonlarda iyileştirme var.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben eski superb 2 kullanıcısı olarak en çok cat vision aydınlatmayı eksik buluyorum...
tamam led döşemişler her yeri ama oldum olası tepeden vites topuzuna vuran loş bir ışık hoşuma gitmiştir...
hele şimdi piano black varki daha ışıl ışıl olurdu...

ayrıca ahşap kaplama alınamaması bence eksiklik...

kapı içleride eskiye nazaran çok düz...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;541133
ben eski superb 2 kullanıcısı olarak en çok cat vision aydınlatmayı eksik buluyorum...
tamam led döşemişler her yeri ama oldum olası tepeden vites topuzuna vuran loş bir ışık hoşuma gitmiştir...
hele şimdi piano black varki daha ışıl ışıl olurdu...

ayrıca ahşap kaplama alınamaması bence eksiklik...

kapı içleride eskiye nazaran çok düz...

Doğru tespitler...

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Superbi incelemek için bayiye gittim. Araç dışarıdan mükemmel, ancak içine girince Octaviadan farklı bir araç gibi gelmedi bana. Üstelik bindiğim araç prestij paketti. 2.hayal kırıklığım ise koltuklar oldu. Koltuklar kesinlikle sizi sarmıyor. Octaviamda da bu böyle idi ancak Superb de durum daha vahim. Öyle ufak tefek birşey de değilim 1,80 boy, 78 kiloyum. Bunun dışında iç mekana hiç özenilmemiş. Şuan 2014 Golf Highline kullanıyorum. Golfün içinde premium havayı hissediyorsunuz. Belki malzeme kalitesi farkı hiç yoktur, ancak hissiyata varmış gibi yansıyor. Donanım olarak ise prestij paket tam benim aracım. Adaptif hız sabitleme ve sunroofla beraber alınırsa ömürlük araç olur.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;539886
Superb3 2.0tdi 4x4 un en buyuk eksigi benim..

Başlığı görünce aynı şeyi yazmak için sırıta sırıta girdim ama geç kalmışım :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;541215
Başlığı görünce aynı şeyi yazmak için sırıta sırıta girdim ama geç kalmışım :)

Olsun sozumuz ozumuz bir

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anahtarsız giriş sensörleri malesef sadece ön kapılarda var. Keşke arka kapılara da koysalardı.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Madem Start - Stop var sustalı anahtar niye yaparsın ? Daha modern olabilirdi.

Aynenn hatta ayni durum bizim octavialarda da mevcut.

Romario87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: yusufk5757;548192
Madem Start - Stop var sustalı anahtar niye yaparsın ? Daha modern olabilirdi.

Aynenn hatta ayni durum bizim octavialarda da mevcut.

Sustalı anahtar derken bundan mı bahsediyorsunuz ; Benim anahtarım sustalı değil sabit.