škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb de sizce neler eksik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
önceki kasalara göre muhteşem olduğunu düşünsemde yine de nikelaj eksikliği olduğunu düşünüyorum. mesela passatta kapı bantlarının altında ince çizgi halinde nikelaj yerleştirmişler ve ön tamponda harika bir nikelaj görseli var yanılıyor muyum

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence nikelaj Superb de bir eksik değil. Çünkü passat gibi ağır abi değil, Passat a göre daha sportif.

Bence bu aracın tek eksiği dıştaki muhteşem tasarımın iç mekana yansıtılamamış olması

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vipera ek olarak Passatvari değil ama Yeni A4 E benzeyen güzel bi dijital gösterge seti hak ediyor cihaz, muhtemel bi faceliftle gelecek diye umuyorum çünkü paneline yerleştiği boşluk a4 ve passatla birebir aynı, eğer klasik böyle bir enstruman paneli yapılacaksa, önceki kasanın derinlikli göstergelerinin araç kimliğine daha çok uyduğunu söyleyebiliriz.

Eksiklerden bir diğeri 1.6 dizel ile DCC alamamanız. Passatta yapabilirken bunu burda tamamen gerekçesiz kaldırılmış gibi görünüyor.

Bunun dışında Prestigede bile columbusu Türkiye'de koymuyorlar, hakaret gibi. yeni MIB platformları sonradan takılamıyor bu da fabrika çıkışından sonra araca çok müdahale edemeyeceğiniz anlama geliyor.

Ve 17" 55 yanaklı jant tasarımları etkileyici değil. 19" ise müthiş tasarımlar.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Superb'in eksiği özgün iç tasarım, dokunmatik ekran sevdasına arabalara turn-push koyma gereği duymuyorlar. El freni çevresinde bulunan panel boş gözüküyor.

Aynalardan gelen rüzgar sesi azaltılmalı.

Madem Start - Stop var sustalı anahtar niye yaparsın ? Daha modern olabilirdi.

VW'in artık parçalarını kullanmayı bırakılmalı.

Aklıma geldikçe eklerim :)

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yukardakilere ek olarak;
   - Deri koltukların dikim işçiliği iyileştirilmeli, ilk bakışta göze batıyor.
   - Sürücü tarafındaki cam ve ayna kumandalarına kapı tutamağı nedeniyle erişim zor. El rahatlıkla sığmıyor o bölgeye.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aklıma gelenler,
 -Opsiyon dahi olsa hayalet gösterge ve full led ön farların olmaması
 -direskiyon yanındaki sinyal ve silecek kolları

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir önceki kasaya göre dış görünüm baya iyi fakat içine oturduğumda aldığım his bir öncekine göre daha düşük kalmış kötü demiyorum ama aynı hissi alamadım. Eski kasada göstergeler ahşap çıtalar vs daha lüks hissettiriyordu. Birde ön farlarda farın açı yaptığı kısımda farın yanmıyor olması kötü duruyor. Genelde makyajda eksiler gideriliyor 3-4 sene düzeltilir tahminimce

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ic dizayn konusunda size katiliyorum. Superb2 de o yila gore ic mekani cok kaliteli bir his veriyordu. Superb3 de ise bu havayi yakalayamadim.

dedigim gibi dista superb ic de passat daha gzl

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka cam sileceği diyorum. bir de kaputun çamurluklarla birleşim yerleri beyaz renkte fena sırıtıyor. deri diye verdikleri suni deri de yakışmıyor araca.
hayalet gösterge, colombus ünite, led far bunlar da opsiyon olarak dahi olsaydı kimse passat almazdı sanırım :)

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın dış tasarımı 10 numara, 5 yıldızlık. Ama gel gör ki iç kısımdaki malzeme ve işçilik kalitesi beklentileri kesinlikle karşılamıyor.Benim gördüğüm eksiler;
1.Kapı içlerinde kumaş kaplama kesinlikle olmalıydı.
2.Ön konsoldaki plastik kaplamalar biraz daha kaliteli olabilirmiş.
3.Arka kapılardaki plastikler çoğu markada gibi çok sert.

Sonuç olarak kesinlikle kötü bir araba değil, tek sorun ödenen parayı hak edip etmemesi.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Slm. Bu süperse krater muhafaza yaptırmaya gerek var mı acaba?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar. Yeni süperde karter muhafaza yaptırmaya gerek var mı acaba?yaptıran varsa fiyat bilgisi verirse sevinirim.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
karter koruma koymuyorlar,şaşırdığım bir nokta parasıyla taktırayım dedim,aracınız garanti dışı kalır takmıyoruz dediler...resmen attılar kafadan...

eeee adamlar akıllı tabi 100 paraya karter koruma satacaklarına ,karteri deldirip 1000 paraya karterin kendisini satacaklar....

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi Superb'de de eksikler var ama bende Superb almak için para eksik :)