škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 km araç alim fiyatlari hk.

pukbu · 53 · 11103

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;592133
:) Uzun süren pazarlıklarımız kavgalarımız sonucunda haziran ayının son günü kasko + 2 yıl garanti uzatma vade farkı hariç 60.100 tl.ye almıştım. 1.2 TSİ Dsg Style. 6. ay kota bildirim gününe denk getirdim işime geldi.
Hocam ,sedan mi spacebak mi,sedan ise super, kaba bi hesapla 8-9 bin indirim demek.Kredili alim icin bisey diyemem tabi ,bankdan bile para aliyor bayi kredili satis icin

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: law23;592136
Hocam ,sedan mi spacebak mi,sedan ise super, kaba bi hesapla 8-9 bin indirim demek.Kredili alim icin bisey diyemem tabi ,bankdan bile para aliyor bayi kredili satis icin

Spaceback aldım. Açıkçası sedanin bagaj avantajı vardı ancak, kasanın arka tasarımı çok doyurucu gelmedi bana. Spaceback fiyat ve donanım bakımından emsallerine göre  daha uygun olunca tercih sebebim oldu.

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;592135
Sen yine paspası kapmışsın. Paspas prestij olanı mıydı bari? bana Dandik USB diskten başka birşey vermediler hayırsızlar. Aracı satın alacağım gün pazarlamacı bugün 17 araç satmam lazım deyince darbeyi vurdum.
Original miş miş, havuzlu gibi tam oturuyor, 400 TL miş miş

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: law23;592139
Original miş miş, havuzlu gibi tam oturuyor, 400 TL miş miş

E tabi o paspas enerji verecek ki araba gidecek. Madem o kadar pahalı da o indirimi niye fiyata yansıtamıyorlar.

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;592138
Spaceback aldım. Açıkçası sedanin bagaj avantajı vardı ancak, kasanın arka tasarımı çok doyurucu gelmedi bana. Spaceback fiyat ve donanım bakımından emsallerine göre  daha uygun olunca tercih sebebim oldu.
Sedan ile aralarında 2000 TL var ama yinede güzel indirim,bayi bankadanda avanta alacak tabi.Bende ikisi arasında kararsız kaldım şaşe ayni zaten uzatılmış polo diyorlar şaseye ,zaten tam sedan sayılmaz rapid,C segmentinde değil,eski sedan polo gibi

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;592133
:) Uzun süren pazarlıklarımız kavgalarımız sonucunda haziran ayının son günü kasko + 2 yıl garanti uzatma vade farkı hariç 60.100 tl.ye almıştım. 1.2 TSİ Dsg Style. 6. ay kota bildirim gününe denk getirdim işime geldi.

Cam tavanda var mıydı hocam ? Var diyinde düşüp bayılalım :)

Çevrimdışı Kilimanjaroo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;592140
E tabi o paspas enerji verecek ki araba gidecek. Madem o kadar pahalı da o indirimi niye fiyata yansıtamıyorlar.

Arabamı almadan önce de çok okudum bu paspas konusunu forumda, fiyat pazarlığı yaptığım için bir de paspas vs. istemedim ben.

Arabamı teslim ederken 'Kauçuk paspası mı, halı paspası mı serelim?' diye sordular. Yani ben istemeden ikisini de verdiler, Doğuş Oto'da olduğu gibi bayilerde de standart uygulamanın normalde bu olduğunu (olması gerektiğini) düşünüyorum.

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DaNGeRouS_;592148
Cam tavanda var mıydı hocam ? Var diyinde düşüp bayılalım :)

Cam tavan yok :) Ona ek 2700 tl fiyat istediler. gerek yok. Mersindeyim, hava zaten sıcak. çok önemli bir donanım değil benim için. Bazen markete gidiyorsun yukarılardan birşeyler atıyorlar, allah vere cam kırılır al başına belayı. Kaborta da olsa da sorun olacaktır ama tamiratı daha kolay.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;592135
Sen yine paspası kapmışsın. Paspas prestij olanı mıydı bari? bana Dandik USB diskten başka birşey vermediler hayırsızlar. Aracı satın alacağım gün pazarlamacı bugün 17 araç satmam lazım deyince darbeyi vurdum.

Satıcı da uçmuş. Günde 17 araç satan eleman varsa Skoda'nın satış rakamlarını 5e filan katlaması lazım en az :D

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;592177
Satıcı da uçmuş. Günde 17 araç satan eleman varsa Skoda'nın satış rakamlarını 5e filan katlaması lazım en az :D

her üç ay ya daaltı ayda bir kota doldurmaları gerekiyor. her kota aşımı için firma ve satışçılar prim alır. bu 3 veya 6 aylık süreçte gereken kotaya ulaşamadığı için firma araçtan yapacağı karı bir kenara bırakıp, primden kazanç elde etmeyi planlıyor. Bizim firmamızda da bu işe böyle, iş makinası satışından kar beklemeyiz, hep yedek parça servis ve kota primleridir para kazandıran.

İnanıyorum ki bu aracın fiyatı aralık ayında biraz daha uygun olacaktır. Tabii bu benim görüşüm, gerçekte böyle birşey olur mu olmazmı bilemeyiz. Eğer düşüş olmaz ise de 2017 senesi içerisinde uygun fiyatla satışa devam eder.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;592181
her üç ay ya daaltı ayda bir kota doldurmaları gerekiyor. her kota aşımı için firma ve satışçılar prim alır. bu 3 veya 6 aylık süreçte gereken kotaya ulaşamadığı için firma araçtan yapacağı karı bir kenara bırakıp, primden kazanç elde etmeyi planlıyor. Bizim firmamızda da bu işe böyle, iş makinası satışından kar beklemeyiz, hep yedek parça servis ve kota primleridir para kazandıran.

İnanıyorum ki bu aracın fiyatı aralık ayında biraz daha uygun olacaktır. Tabii bu benim görüşüm, gerçekte böyle birşey olur mu olmazmı bilemeyiz. Eğer düşüş olmaz ise de 2017 senesi içerisinde uygun fiyatla satışa devam eder.

Devrim Bey dediklerinize ben de katılıyorum. Ben de iş makinesi, yedek parça ve servis hizmeti veren bir firmanın satış sonrası destek sorumlusuyum. Ama bir günde 17 makine satamayacağım da bir gerçek :D

Dediğiniz gibi Aralık ayında stokları eritmek adına arabalar ucuzluyor. Kampanyalar filan giriyor devreye.

Siz hangi firmadasınız?

Çevrimdışı excalaber39

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Haziran 2016
Rapid Spaceback 1.2 tsi ambition
Park sensoru+saft tunel paspas+yangin tupu+bagaj havuzu dediler fakat hepsinde bagaj havuzu hepsinde veriliyormus.
50.000 tl. ye aldim.

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;592183
Devrim Bey dediklerinize ben de katılıyorum. Ben de iş makinesi, yedek parça ve servis hizmeti veren bir firmanın satış sonrası destek sorumlusuyum. Ama bir günde 17 makine satamayacağım da bir gerçek :D

Dediğiniz gibi Aralık ayında stokları eritmek adına arabalar ucuzluyor. Kampanyalar filan giriyor devreye.

Siz hangi firmadasınız?

Tabii ki o sayıda aracı satamaz. durum satışçılarım, kota bildirim tarihine kadar işini gerektiği şekilde yapamadığı için istenilen rakama ulaşılamamış olmasından kaynaklanıyor veya alıım gücünün düşmesine de bağlı olabilir. Etken çok fazla. yinede Bu durum firmanın, satış ve pazarlamacıların sorumluluğunda.

Ben Mersin Silifkede CAT yetkilis servisindeyim. Ancak firmamız iki birim olarak faaliyet göstermekte, çok kısa bir süre orada Sizinle aynı görevi yaptım.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2015 model kalan son Skoda Fabia 1.2 DSG Style'ı 52.000 TL'ye park sensörü hediyesiyle almıştım. Araç firmanın kota tutturmak için yıl sonunda kendi adına satın aldığı bir araçtı. Yani teknik olarak 2. el ancak fiilen sıfırdı.

Çevrimdışı pukbu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şu anda araba almak için sanırım aralık ayının son günlerini beklemek en güzeli olucak gibi duruyor hem koda meselesi hem aracların 2016 model sayılmasından dolayı hazır araclardaki fiyat indirimleri olacağını düşünüyorum. İnş yanıltmaz skoda bizleride güzel bir indirim süprizi ile bizi karşılar :)