škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Octavia mi bunlar ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şöyle bir haber gördüm. Superb mi octi mi anlayamadım. Ne dersiniz ?

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2. sıradan anlaşıldığı üzere araçlar hatchback, ön far grubu da zaten direkt Scala'yı işaret ediyor.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
intercity abdi ibrahim ilaç firmasına kiralamak üzere 2300 tane scala anlaşması yapmış. bu araçları getirmeye başlamışlar. araçlar zaten istanbul park pistinde toplanıyor resim oradan.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugünlerde ben de sıfır araç bakıyorum. Distribütörler piyasayı karaborsaya çevirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yetkili satıcılarda hiç araç yokken galerilerin elinde birsürü 0 araç geziyor. Skoda şubat ayından beri Haziran'a tarih verirken bakıyorsun 2300 aracı dayıyor filolara.

Son tüketici her zaman keriz yerine konuyor ne yazık ki. :(

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2300 müşteriye tek tek araç satmayamı uğraşırsın, yoksa tek müşteriye 2300 tane aracımı satarsın. Sürümden kazanmak böyle bir şey.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;656670
2300 müşteriye tek tek araç satmayamı uğraşırsın, yoksa tek müşteriye 2300 tane aracımı satarsın. Sürümden kazanmak böyle bir şey.

Benim amcam işlek bir caddede kızarmış tavuk satardı. Talep çoktu yetişmezdi fırının kapasitesi, 30 tavuk pişer 5 dakikada satılırdı. Kimseye 2 adet vermezdi çok ailenin evine gitsin diye. Beş 10 adet almak isteyen çok müşteri çevirdiğini hatırlıyorum. O yüzden parakendeye yok çekip, toptana araba yigan anlayış bize ters  :gut: