škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Seramik Kaplama hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tixe61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arac alırken bayi seramik kaplama yaptıgını söyledi ama sonax yetkili firmasında calısan arkadaslar seramik kaplama yapılmadıgını söylediler bana.BENİM ARACA SERAMİK KAPLAMA WİLLİAMS ADLI FİRMA TARAFINDAN YAPILDI.EGER SERAMİK KAPLAMA YOKSA YAPABİLECEĞİM BİR SEY VAR VARMI ACABA?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: tixe61;646246
arac alırken bayi seramik kaplama yaptıgını söyledi ama sonax yetkili firmasında calısan arkadaslar seramik kaplama yapılmadıgını söylediler bana.BENİM ARACA SERAMİK KAPLAMA WİLLİAMS ADLI FİRMA TARAFINDAN YAPILDI.EGER SERAMİK KAPLAMA YOKSA YAPABİLECEĞİM BİR SEY VAR VARMI ACABA?

Firmadan kaplama yapıldığına  dair belge iste, madem ciddi bir markadan bahsediliyor.

Öte yandan yapılacak fazla bir şey yok

Çevrimdışı tixe61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;646254
Firmadan kaplama yapıldığına  dair belge iste, madem ciddi bir markadan bahsediliyor.

Öte yandan yapılacak fazla bir şey yok

fatura veriyorlar onun harici bir belge vermiyorlar.

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tixe61;646246
Bi arkadaş arabayı alırken bayide arabaya seramik kaplama yapıldı demişti Kartal Oto sanayinin orda arkadaşımın dükkanı var Divortex de kendisi eğitim veriyor aynı zamanda dükkanı var ED'S Car Wash diye isterseniz ona gidip kontrol ettirebilirsiniz. Seramik kaplama yapıldı diyen kişi oraya gitti arkadaşım kontrol etti bu arabada seramik yok dedi bayi sonradan sıfırdan seramik yapmıştı bilginiz olsun

Bi sorum var siz bu işlemi ne zaman yaptirdiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kalınlık ölçümü ile seramik kaplama var-yok demek zaten abes.

Hidrofobisite de ölçmek yanıltabilir, 6 ay önce uygulama yaptım, ama arada QD desteği vermesem iticilik de düşüyor.

Seramik vardır ya da yoktur demek zor iş

Çevrimdışı tixe61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: huseyin.cesmeci;646284
Bi arkadaş arabayı alırken bayide arabaya seramik kaplama yapıldı demişti Kartal Oto sanayinin orda arkadaşımın dükkanı var Divortex de kendisi eğitim veriyor aynı zamanda dükkanı var ED'S Car Wash diye isterseniz ona gidip kontrol ettirebilirsiniz. Seramik kaplama yapıldı diyen kişi oraya gitti arkadaşım kontrol etti bu arabada seramik yok dedi bayi sonradan sıfırdan seramik yapmıştı bilginiz olsun

Bi sorum var siz bu işlemi ne zaman yaptirdiniz

ben kahramanmarastayım ve aracı alalı 2 hafta oldu.

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;646287
Kalınlık ölçümü ile seramik kaplama var-yok demek zaten abes.

Hidrofobisite de ölçmek yanıltabilir, 6 ay önce uygulama yaptım, ama arada QD desteği vermesem iticilik de düşüyor.

Seramik vardır ya da yoktur demek zor iş
Qd desteğini nasıl yapıyorsunuz peki[emoji848]

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayda bir yıkama sonrası sprey ile destek veriyorum. Sık-sil tipi, nano kaplamaya uygun detay spreyi (quick detailer) ürünlerle, bolca çeşit var. Genelde nano kaplamanın markasına göre önerilen ürünleri kullanıyorum.