škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Laslik Önerileri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mutlu4319

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi Günler arkadaşlar 2015 Octavia aracım var 225/45R17 lastik alıcam  Michelin Primacy 4 düşünüyorum ancak kararsızım .  aracımda fabrikadan çıkan dunlop sportmaxx rt ler var ancak çok sertler ondan dolayı yumuşak hamurlu ve konfor odaklı lastik tavsiyeleriniz nelerdir
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2019, 10:01:39 Gönderen: mutlu4319 »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Michelin almak için kararsızlığınız sebebi nedir?
Benim araçta Michelin 16" (energy saver) lastik geldi fabrikasyon, lastiğin yol tutuşu yi ancak yol sesi fazlaydı, lastik daha 15k km deyken lastikleri sattım lastikçiye. (16 jantlara kışlık Conti TS860 taktırdım) Çevremde Michelin'den memnun olmayan 2 kişi daha var.

Coninental'e de bakmanızı öneririm. Son seri ContiPremiumContact 6 çok başarılı olarak lanse ediliyor.

Şu anda benim aracımda Bridgestone Turanza T001 var, 225/45/17-91w, 3 yıllık lastik.
Yol tutuşu başarılı, yakıt sarfyatı başarısız, yol gürültüsü ortalama bir lastik.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10.000 km sonra her lastik bozuluyor. Continental Premium Contact 6'yı 205/55/R16 olarak kullanıyorum şu an frenleme, yol tutuş ve sessizlik olarak gayet memnunum. Michelin'in primacy 4'ün S1 versiyonunu bir inceleyin. Yanak kısmı inanılmaz yumuşak. Etiket değerleri normal primacy 4'e göre yakıt olarak daha iyi gözüküyor.

Çevrimdışı CanoCan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
nokıan e line 2 AA
 TEK GEÇERİM.
incele mutlaka!!