škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Felicia & Fabia

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet Bby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun zamandır aracımın fotoğrafını paylaşmamıştım...
Skoda kullanmadan önce Turuncu renkli güzel mi güzel bir fiorino'ya sahiptim. Fakat maddi sıkışıklıktan dolayı aracı sattım.
Borcumu kapattıktan sonra kalan paraya ne alabilirim diye düşünürken, Skoda felica denk geldi araçlar hakkında fazla bilgim yoktu hatta çoğu bilmeyen kişilerde olan önyargılara sahiptim. ( Tutulmaz vs gibi )... Aracı kullandığımda o konforu rahatlığı görünce aldım. İşte o gündür skoda sahibiyim. 1 Sene oldu aracı alalı. Resimlere geçelim.

Eski aracım

99'' Felicia

Felicia'nın kardeşi 2.Skodamız Fabia Combi 05''

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gule gule kullanin ikiside hos araclardir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Hüseyin Eker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın, kazasız belasız inşallah.

Çevrimdışı Ahmet Bby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İnsallah çok sağolun.. Skodacı arkadaşlar nerde? kimse bir yorum yazmamış sitedeki aktif kişi sayısı çok az galiba üzüldüm.

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun darbeye denk gelmiş konu.
Fabia combi ile fiorino kıyaslaması yapar mısınız? Bagaj ve yol tutuş olarak özellikle teşekkürler.

Çevrimdışı Ahmet Bby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srdr4270;585544
Hayırlı olsun darbeye denk gelmiş konu.
Fabia combi ile fiorino kıyaslaması yapar mısınız? Bagaj ve yol tutuş olarak özellikle teşekkürler.

Aslında farklı sınıfta araç olduğu için kıyaslamak yanlış olabilir. Bagaj olarak iç mekan yüksekliğinden ötürü fiorino iyiydi. Fakat dar alana sahipti. Konfor yok gibi birşeydi... Arka taraf en ufak bozuk yolda bile sekiyor hiç bir şekilde darbeyi azaltmıyordu. O sebepten ötürü yüksek hızlarda araç kullanmak pek güven vermedi özelliklede virajlarda. 160'la gitmeye korkar oldum :D

Bagaj konusuna gelecek olursak fabia combi beklentilerimi karşıladı fakat bazen bagajı doldurduğumda arka camdan ötürü yani bombeden dolayı fazla yükleme yapamıyorum.. Yol tutuş olarak kesinlikle fabia'yı tavsiye ederim Uzun yolda yüksek hızlarda seyir halindeyken güven veriyor bana