škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

info@skodaturkey.com dan ticari amaçla mail gelmesini istemiyorum !

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sadece site hakkında duyuruların ve özel mesaj uyarılarının gelmesini beklediğim mail adresime bugün sponsorlarınızdan birinin kampanya duyurusu gelmiş. Bu durumu kendimce kabul edilebilir görmüyorum

3-4 tanesinde çok aktif olmak üzere  belki  20 tane foruma üyeyim böyle birşey göremdim.

bildiğiniz spam maildir bu ve skodaturkey sitesine yakıştıramadım. skodaturkey den gelmiş bir mailin içeriğinde reklamı yapılan bir detailing ürünü :)  bu kadar mı çizgisinden sapmışlık ilan olunur deklare edilir.. bunuda sizin takdirinize bırakırım.

ayarlarımı değiştireceğim.

konuyuda naçizne bir üyenizin eleştirel bakışı olarak değerlendirirseniz sevinirim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Herkesin görüşüne saygı duyarız.

O zaman bu konuda diğer üyelere de bilgi verelim.

Forumun o e-mail adresinden e-mail almayacak şekilde ayarlar değiştirilebilir. Bu konuda üyenin tercih hakkı bulunuyor panelinden.

Bir tıkla profilinizden "yöneticilerden e-mail almak istemiyorum" seçeneğini aktif hale getirebilir kampanya, duyuru, indirim, bilgilendirme vs. maillerini almazlar. Dileyen üyeler bu şekilde ayar yapabilirler.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bende önceden offline gözüküyordum, hiç bir şey yapmadım online olmuşum o ayarıda bulamadım şimdi, benim için önemli bir şeydi.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;164710
Bende önceden offline gözüküyordum, hiç bir şey yapmadım online olmuşum o ayarıda bulamadım şimdi, benim için önemli bir şeydi.

Sanırım üyeler için artık bu durum geçerli değil.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;164710

Alıntı yapılan: berfin.meb;164715
Sanırım üyeler için artık bu durum geçerli değil.

Profil ayarlarından tekrar eski ayarı yapabilirsiniz.

Üye gruplarında bir takım ayar değişiklikleri sonrası ayar değişmiş sanırım.