škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sticker ve türevleri + foruma gelir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda forumu olarak ara ara sticker tarzı ürünlerde toplu alım ve dağıtım yapılıyor fakat bunlar sanalpazar vb üzerinden satılsa. Toptan 100 tane yapılıp belli bir kar markajı ile internet üzerinden sürekli olarak satışta olsa. Hem biz bu toplu alımları kaçıran hemde yeni katılım yapan üyelerde stickerları alabilse.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;529849
Skoda forumu olarak ara ara sticker tarzı ürünlerde toplu alım ve dağıtım yapılıyor fakat bunlar sanalpazar vb üzerinden satılsa. Toptan 100 tane yapılıp belli bir kar markajı ile internet üzerinden sürekli olarak satışta olsa. Hem biz bu toplu alımları kaçıran hemde yeni katılım yapan üyelerde stickerları alabilse.

Haklısınız hocam başkalarında var kıskanıyorum şahsen bizde alıp yapıştıralım araçlarımıza en azından birbirimizi görünce bi selektör yaparız :)

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Stickerlar forumda yayınlandı. İstediğiniz stickeri istediğiniz reklamcıda yaptırabilirsiniz.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;529891
Stickerlar forumda yayınlandı. İstediğiniz stickeri istediğiniz reklamcıda yaptırabilirsiniz.

Bir tane sticker için kimsenin uğraşacağını zannetmiyorum hocam.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;529907

Kesinlikle.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;529907
Olur mu canım arabalarının arkasına çocuklarının kendilerinin vb. isimlerini yapıştıranlar toplu gidip mi isim çıkartıyor? Adamların işi bu zaten hazır kalıp var forumda. Daha 2-3 gün önce forumdan bir arkadaş başka bir iş için gittiğim reklamcıda sticker yaptırdım diye konu açtı. Tapatalktan bulamıyorum şimdi.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanal pazara cikartsak stickerlari satilacagini pek sanmiyorum. Ancak talep varsa yine bir para havuzu olusturalim da sticker bastiralim ;)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence sabit başlık olarak forumda sticker diye kalsın eğer bir bütçe varsa 50-100 adet bastırılıp artık kar ve kargo konularak sürekli satışta bulunulsun. Gönderim süresi bir hafta olsun. Hem sürekli uğraşılmaz hemde ufak bir ek gelir. Yeni üyelerde istedikleri zaman sanlpazardan sipariş geçerler. Yani 1 haftada toplanacak istek 1 yılda toplanır ve yavaş yavaş haftada bir ürünler kargolanır. Hatta para olsada bir iki aksesuarı skodaturkey markasıyla satabilsek.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer forumlarda foruma katkı amacıyla yapılan materyaller var. anahtarlık, sticker, araç kokusu, araç güneşliği, vs. (eski aracımın üyesi olduğum forumunda) bence burdada ya yapılabilir. Ben şahsi olarak aracımda üyesi olduğum forumu temsil eden bir parça muhakkak görmeyi isterim. anahtarlık olabilir sticker olabilir yada diğerleri.
Böyle Fan'larda (üyeler) olduğu sürece bu forum devamını getirecektir.

Ben yönetimin yapmasını isterim açıkcası. sonuçta bu forumun bir gideri yokmu web sayfası hosting giderleri falan filan?

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
500. mesajımı  forumu eleştirerek yapıyorum :D
Mesajımı yazalı tam 6 gün oldu. Hiçbir cevap, açıklama veya başka bir girişimde bulunulmadı. Aslında yöneticiler forumda gayet aktif fakat asıl bu başlıkları (istek ve öneriler) kontrol etmeleri gerekiyor. Bu konu daha öncede mutlaka açılmıştır. Fakat ben artık forumca büyüdüğümüzü düşünüyorum. Bu yüzden bu tarz ürünlerin, üyelerce mutlaka alınacağını düşünüyorum. Ayrıca bu durum forumunda reklamını yapacaktır. Dikkate alınız... saygılarımla.

Çevrimdışı Ewarrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Dün skoda efe otomotiv/Ankara servisine gittiğimde servis dnışmanında skoda thsirt vardu ğzerinde renkleri çok hoşuma gitti beyaz ve açık yeşil tonları...
Hatta haftaya salı gittiğimde fıtosunu çekerim.Birleşip tişört bastırtsak , skoda duncıları hayır demez bu fikre bence..
Buluşmalarımızda da bu tşirtleri giyip gidilir.
Ne dersiniz arkadaşlar??

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ewarrr;531021
Arkadaşlar merhaba,

Dün skoda efe otomotiv/Ankara servisine gittiğimde servis dnışmanında skoda thsirt vardu ğzerinde renkleri çok hoşuma gitti beyaz ve açık yeşil tonları...
Hatta haftaya salı gittiğimde fıtosunu çekerim.Birleşip tişört bastırtsak , skoda duncıları hayır demez bu fikre bence..
Buluşmalarımızda da bu tşirtleri giyip gidilir.
Ne dersiniz arkadaşlar??

Aslında bu tshirtler skodadan bile temin edilebilir. Maksat reklam değil mi?

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sticker isinin en mantiklisi su andaki gibi. Data konulur isteyen istedigi kadar reklamcida bastirir.

Obur turlu yoneticilerin stickeri kargolamasi vs. cok ugrastirir. Bazen adreste ulasilamayan kisiler olur yonetici cebinden odemek zorunda kalir kargo parasini.

Anahtarlik,tshirt isine gelince sanirim ortada bir para toplanma zorunlulugu olacaktir. Pesinat icin. Yoneticilerin kendi ceplerinden min. 100 adet yaptirmaya kalksalar en dandik tshirt icin konusuyorum 10 liradan 1000 tl yapar.

Sonrasinda tshirtler satisa ciksa yeni gelen üyeler icin devamliligi olmasi gerekir. Her defasinda min. tutarda tshirt adedi tutturmak zor olacaktir.

Yani oncesinde ya para toplanicak yada kendi ceplerinden yapıp ondan sonra dagıtacaklar. Aynı sey anahtarlık ve arac gunesligi yada arac yastigi icinde gecerli.

Skoda Türkiye ile görüsülüp biseyler yaptirilabilir kanisindayim.

Sonucta yapilan harcamalari reklam giderlerinden dusebilirler. Site sponsoru olan bayi bile bunu rahatlikla yapabilir.Her bayinin kendi reklam ve harcama gideri oldugunu dusunuyorum.

Çevrimdışı Ewarrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;531127
Sticker isinin en mantiklisi su andaki gibi. Data konulur isteyen istedigi kadar reklamcida bastirir.

Obur turlu yoneticilerin stickeri kargolamasi vs. cok ugrastirir. Bazen adreste ulasilamayan kisiler olur yonetici cebinden odemek zorunda kalir kargo parasini.

Anahtarlik,tshirt isine gelince sanirim ortada bir para toplanma zorunlulugu olacaktir. Pesinat icin. Yoneticilerin kendi ceplerinden min. 100 adet yaptirmaya kalksalar en dandik tshirt icin konusuyorum 10 liradan 1000 tl yapar.

Sonrasinda tshirtler satisa ciksa yeni gelen üyeler icin devamliligi olmasi gerekir. Her defasinda min. tutarda tshirt adedi tutturmak zor olacaktir.

Yani oncesinde ya para toplanicak yada kendi ceplerinden yapıp ondan sonra dagıtacaklar. Aynı sey anahtarlık ve arac gunesligi yada arac yastigi icinde gecerli.

Skoda Türkiye ile görüsülüp biseyler yaptirilabilir kanisindayim.

Sonucta yapilan harcamalari reklam giderlerinden dusebilirler. Site sponsoru olan bayi bile bunu rahatlikla yapabilir.Her bayinin kendi reklam ve harcama gideri oldugunu dusunuyorum.

Haftay salı serviste randevum var.oradakiler ike konuşup  tshirt ün fotosunu çekip burada yayınlarım.
Umarım 1 adet verirler bana...tshirt ü kesinlikle beğeneceksiniz çok şık duruyor..
Hatta skoda şapkası ile çok iyi...ama şapkayı siteden buldum.
fotosu bu:

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ibrahim ayni tshirtu bende Altur'dakilerde gordum. Ben istedim alamadim :) Insallah sen alabilirsin