škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

özel servis tavsiyesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabit bir başlık açsak. Ama yoruma kapalı olsa. forum kullanıcıları memnun kaldıkları servisleri il, ilçe, yapılan işlem ve memnuniyetlerini belirterek buraya veya başka bir bölüme yorumlarını paylaşırlarsa, yönetici arkadaşlar bu bilgileri toplayıp sürekli sabit başlıkta güncellese ve biz hem detaylı bilgileri bir başlıkta hemde önerilenleri hızlı bir şekilde tek başlıkta liste şeklinde ulaşabilsek. Yönetici arkadaşların kafasına yatarsa böyle bir başlık sabitlense. Sponsorumuz şahkan için istanbulu saf dışı tutalım

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olur. Tecrübe edenler şehir şehir paylaşırlar ve en azından seçeneğimiz olur...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilgilenen yok galiba.. faydalı olabilirdi. konu silinebilir.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi şöyle bir olay var birinin memnun kaldığı servisten başkası memnun olmayabiliyor.Forumda ben bunu daha önceden gördüm.Bu yüzden ben servis konusunda pek tavsiye yazmıyorum.

Çevrimdışı Akifci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skodanın kendi servisine gitmede nereye gidersen git, bugüne kadar hiç memnun kalmadım, daha da gitmem oraya özele gelincede gereksiz masraf çıkartmayacak, işten anlayacak birini bulmak lazım, tavsiyeler önemli ama şahsen deneme yanılma yöntemini kullanıyorum sonunda birini tutturdum bakalım ikinciye nolacak :)

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skoda nin servisleri rezalet malesef mayis 5 den itibaren dogus bunyesine resmi gecis var depoda dogusa gecicekmis.
 Insallah biraz cekiduzen verirler zira su anda cok kotu hem iscilik hemde maliyet bakimindan.
 Ozel servis olarak maslak gumusok servis tek gecerim oktay usta 20 senelik skoda ustasi gerci artik audi vw daha cok yapiyor ama skodada onun ustunde bir tecrube gormedim ...

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu yil ikinci yil oldugu icin garanti bittigi icin sahkan da bakim yaptirdim

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar asıl amacım forumda böyle bir sayfa oluşturulmasını sağlamaktı.

Çevrimdışı alf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba
Benin yeni kasa fabia 1.2 aracım var.4 yıldır İstanbul Ümraniye sanayide EFOR skoda servisine götürüyorum. Zafer ve Ramazan ustalar temiz ve titiz çalışyorlar. Bilgilerinize sunarım.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;465455
Ben bu yil ikinci yil oldugu icin garanti bittigi icin sahkan da bakim yaptirdim

Yag konusunda yaptigindan sonra kapisinin ognunden gecmem daha

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alf;466073
Merhaba
Benin yeni kasa fabia 1.2 aracım var.4 yıldır İstanbul Ümraniye sanayide EFOR skoda servisine götürüyorum. Zafer ve Ramazan ustalar temiz ve titiz çalışyorlar. Bilgilerinize sunarım.

Katılıyorum buradan bende memnunum :ok:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;466076
Yag konusunda yaptigindan sonra kapisinin ognunden gecmem daha

naapmış?

5-60 yağ mı koydu varilden? eğer öyleyse büyük iyilik yapmış siz yanlış anlamışsınız.

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 tdi araca 5-60 yag koyulmasi iyilikmi oluyor?Full Sentetik dpf onayli yag koymamis pd lere bile koymak istemeyecegimiz magnetec yag koymus.Bence ayip etmis benim aracima yapilmis olsa kavga ederdim..