škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

resim kucultme eklentisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yonetici arkadaşlar lütfen kodlama ile ilgilenen arkadaş foruma resim küçültme eklentisi eklerse iyi olur büyük boyutlu resimler sayfa düzenini bozuyor küçülterek eklesek resim kalitesi çok bozuluyor
İhtiyacınız olursa yardimcida kodlamam fena değildir

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet az önce kendi yüklediğim fotolardan nefret ettim doğrusu herkesten özür dilerim yönetici arkadaşlar mesaj yazma boşluğunun altına birde hızlı resim yükleme açsalar ayarlarını da sabit tutsalar alûyûl âlâ olur doğrusu
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Resim yükleme sitelerinde boyut ayarları var.
Elinizdeki resimleri yüklerken oradan ayar yaptırmak yeterli. :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hızlı yüklede ayarlar bozulmuş sayfa eski görüntüsünde değil o yüzden sıkıntı oldu zaten
2020 Karoq 1.6 TDI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: muallim45;458271
hızlı yüklede ayarlar bozulmuş sayfa eski görüntüsünde değil o yüzden sıkıntı oldu zaten
Resmi seçtikten sonra soldaki bilgisayardan yükleyi tekrar seçip yapılabiliyor o ayarlama.:wnk:

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hımm kurcalıyyım biraz ayar butonları cid gibi çıkıyordu seçme yapıncada okunmacaak gibiydi
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mesele başka bi siteye yonlenmeden kendi içinde resimi buyutmesi

Çevrimdışı gurcell

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.quattrogarage.com
Windows image resizer power tool. Indirip kurun, sonrasinda windows da resimleri secin, sag klik, resize diyip, istediginiz boyuta kucultun, oylece yuklersiniz..

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurcell;458476
Windows image resizer power tool. Indirip kurun, sonrasinda windows da resimleri secin, sag klik, resize diyip, istediginiz boyuta kucultun, oylece yuklersiniz..

Bilgisayarciya  Ders veriyorsun ben başka birsey anlatıyorum siz başka bir şey bilgiye ihtiyacım yok 8 yıllık bilgisayar ve web tasarım bilgim var sadece öneride bulunmak amacı ile konu açtım

Çevrimdışı gurcell

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.quattrogarage.com
Evet Coşkun bey, çok güzel CV'niz hakkında bilgi vermişsiniz, ağzınıza sağlık.

Forumlar bilgi paylaşım ortamlarıdır, bende bir bilgi paylaştım. Madem bilgisayar ve web tasarımı bilginiz var, boş yere sunucu üzerinde trafik yaratmak ve sunucunun işlemci gücünü koskoca resimleri resize etmeye harcamak yerine , masa üstünüzde kullanacağınız minicik bir yazılım ile bu dertten kurtulabilirsiniz. Bende bunu anlattım. İsteyen kullanır , isteyen kullanmaz...

İyi akşamlar.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yine bilmeden konuşuyorsunuz bu foruma kullanıcılar tarafından yüklenen tüm resimler resim yükleme sitelerinde yer aldığı için sunucuyu hiçbir şekilde yormaz ve tek bir byte yer kaplamaz tüm yükü image upload sunucularindadir. İmage upload siteri bunun bilincinde oldukları için sunucu gücüne ve HDD alanlarına gore belli bir boyut sınırı koyabilir
Kızma darilma ama ben bu konuyu yöneticilere hitaben acmistim istek öneri niteliğinde

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ewt yönetici arkadaşlar şu resim yükleme işine bi kolaylık getirin lütfen hızlı resim ekleme işini ilave edin ben forumumda ilave ettirmiştim çok iyi olmuştu herkes memnun du
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Arkadaşlar, orijinal bir foto ekleme yazılımı yok vBulletin tarafından verilen.

Kişilerin kendi kodlarıyla yazdıkları şeyler var, onlar da güvenlik açığı uyarısı veriyor. Bir kere FTP klasörüne virüs bulaştı o yazılımların birinden. Yine de ilgili arkadaşa yazayım ben ;)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende o eklenti mevcut 3 senedir kullaniyorum. İsterseniz gonderim siteye import edersiniz