škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 45000 bakim ücreti...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dadashh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbul avek den 30000km bakımını 1300tl ye yaptırdım. 1.4tsi aracım

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dadashh;642082
İstanbul avek den 30000km bakımını 1300tl ye yaptırdım. 1.4tsi aracım

Gerçekten çok para. Geçen sene 800-900 civarındaydı bu bakımlar. Yağ ve filtrelerden başka ne değişiyor ki bu bakımda. Sanki araba fiyatlarına endeksli olarak bakım fiyatlarını da güncelliyorlar.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: bosphorus;642033
Hangimiz şu bakımları her sene kendimize yaptırıyoruz ki. Arabaları süsleyip püslemekten, bakım yaptırmaktan, yakıtı doldurmaktan, sigorta kaskodan insanın kendine sıra gelmiyor. İnsanlar birde kendilerini bakıma soksa neler çıkacak kimbilir

Sağlık olmadıktan sonra aracın ne önemi var?İnsanın kendine bakımı araba bakımından daha kolay,oturduğun yerde randevunu al 15 dk önce orada olman yeterli kan ve idrarını ver sonucu gitmeden internet ortamından alıver.Üstelik bedava veya cüzi katkı payı..Ben yılda bir kere tam kan ve tam idrar tahlili yaptırıyorum,bir şey varise mutlaka çıkıyor.Araba öyle değil malesef,bakımıdır,sigortadır,kaskodur,kış lastiğidir vs...Üstelik hepside hatırı sayılı paralarla yapılıyor.Lütfen önce sağlık-sıhhat...

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi çakıroğlundan 45000 km bakımı için fiyat aldım.
%5 indirimli 1050 TL

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;642086
Sağlık olmadıktan sonra aracın ne önemi var?İnsanın kendine bakımı araba bakımından daha kolay,oturduğun yerde randevunu al 15 dk önce orada olman yeterli kan ve idrarını ver sonucu gitmeden internet ortamından alıver.Üstelik bedava veya cüzi katkı payı..Ben yılda bir kere tam kan ve tam idrar tahlili yaptırıyorum,bir şey varise mutlaka çıkıyor.Araba öyle değil malesef,bakımıdır,sigortadır,kaskodur,kış lastiğidir vs...Üstelik hepside hatırı sayılı paralarla yapılıyor.Lütfen önce sağlık-sıhhat...

Hocam yanlış anlamayın ama check up kelimesinin bilimsel hicbir karşılığı yoktur. Saglikli gorunen bir insanda rutin kan tahlilleri ile teshis edilebilecek bir hastalık bulunmuyor. Check up ozel sektörün uydurduğu bir satış politikasıdır. Vücudunuzda normalde olmayan bir belirti ile karşılaştığınızda dr a başvurun yeterli.
Dünyada erken teshisin mumkun oldugu 3 kanser var. Bunlardan meme, kalın barsak ve rahim ağzı için tarama programı uygulayan sayılı ülkelerdeniz.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasinoplz;641900
Geri viteste biraz fazla gaz verip gelirken bende bazen bir kez çıt sesi  duyuyorum. Çok nadir de olsa bir kaç kez geri giderken ilk harekette duymuştum. Bunun için aks mı değişiyormuş?
Seri manevra yaparken benim aracimda da bazen çıt sesi geliyor. Aks mi değişecek acaba.
Alıntı yapılan: marifaydin;641883
Ben bugün yaptırdım aracım 4500 km de idi yıllık bakımı geldiği için yaptırdim 1030 TL aldılar.

ilave olarak Aks değişti ( Geri Gelirken Çıt Diye Ses Yapıyordu)
Aynalar Değişti ( Açılıken Takır Tukur Sesler Çıkarıyordu)
Şanzıman Adaptasyonu Yapıldı
Far Ayarı Yapıldı
Hız Sabitleyicinin Kolu Değişti ( Yolda Giderken Kendi Kendine Devre Dışı Kalıyordu)
Seri manevra yaparken benim aracimda da bazen çıt sesi geliyor. Aks mi değişecek acaba.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı marifaydin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;642185
Seri manevra yaparken benim aracimda da bazen çıt sesi geliyor. Aks mi değişecek acaba. Seri manevra yaparken benim aracimda da bazen çıt sesi geliyor. Aks mi değişecek acaba.

önce loctite diye bir yapıştırıcıyla sıklaştırıyorlamış aks kafalarını ama yine geçmezse değiştiriyorlar bence daha büyük sıkıntı çıkmadan götürün çünkü bende de ilk zamanlar nadir geliyordu ses sonradan artmaya başladı ben normal sandım çünkü aracı aldığımın 1-2 haftası sonrasında başladı ses başlarda birkaç seferde bir oluyordu zamanla sıklaştı en son götürdüğümde 10 kereden 8 inde geliyordu ses şimdi gitti..

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: marifaydin;642194
önce loctite diye bir yapıştırıcıyla sıklaştırıyorlamış aks kafalarını ama yine geçmezse değiştiriyorlar bence daha büyük sıkıntı çıkmadan götürün çünkü bende de ilk zamanlar nadir geliyordu ses sonradan artmaya başladı ben normal sandım çünkü aracı aldığımın 1-2 haftası sonrasında başladı ses başlarda birkaç seferde bir oluyordu zamanla sıklaştı en son götürdüğümde 10 kereden 8 inde geliyordu ses şimdi gitti..
Teşekkürler ilk firsatta bende servise baktirayim.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Araç satışları durunca bayiler servise yüklendi,dün çakıroğlunu aradım 30 binlik bakıma 1320 den aşağı olmaz dedi.Neden çakıroğlu,İstanbuldaki en uygun bayii olarak biliniyordu.Yapılacak işlem tüm filtreler,motor yağı karter tıpası..

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;642206
Araç satışları durunca bayiler servise yüklendi,dün çakıroğlunu aradım 30 binlik bakıma 1320 den aşağı olmaz dedi.Neden çakıroğlu,İstanbuldaki en uygun bayii olarak biliniyordu.Yapılacak işlem tüm filtreler,motor yağı karter tıpası..

Garanti bittikten sonra en iyisi sanayide iyi bir usta bulmak. Piyasadaki en iyi yağı koydursan bile aynı bakım 300-400 civarına halledilir. Buda servisin verdiği fiyatın üçte biri. Parayı sokaktan toplamıyoruz. Devir hesap devri.

Çevrimdışı akademisyen42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konya skoda konmarda 45.000 bakımı (DSG-dizel) cam suyu dahil 1110 TL.