škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park sensörü ve kamera nereden alabilirim?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 34emre1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar,
Geçen ay Skoda superb 8" bolero ekranlı ve arka park sensörlü aracımızı teslim aldık. Bende Golf7 var çok rahat kullanıyoruz bu araç ailem için ama araç çok büyük olduğu için park etmekte büyük sorun oluyor. Bende ön tarafa park sensörü ve arkaya kamera taktırmak istiyorum. Daha önce bu ekletmeyi yapan oldu mu? Ayrıca alternatif olarak yurtdışından alıp burada taktırabileceğim bir yer var mı?
bilenlerden ricam bana parça numaralarını iletebilecek var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servise bir sorun isterseniz.

Çözüm bulamazsanız...
Bu işlerin uzmanları Ender Elektronik'teymiş; (reklam gibi olacak ama....)
Ben Octavia için araşıtırma yaparken, Ender elektroniği çok tavsiye eden  olmuştu, ancak İstanbul'a gitmek istemedim ve oturduğum  şehirde yaptırdım.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/superb/suberb-3v/park-sensor-set-on.html

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 34emre1907;628874
Merhabalar arkadaşlar,
Geçen ay Skoda superb 8" bolero ekranlı ve arka park sensörlü aracımızı teslim aldık. Bende Golf7 var çok rahat kullanıyoruz bu araç ailem için ama araç çok büyük olduğu için park etmekte büyük sorun oluyor. Bende ön tarafa park sensörü ve arkaya kamera taktırmak istiyorum. Daha önce bu ekletmeyi yapan oldu mu? Ayrıca alternatif olarak yurtdışından alıp burada taktırabileceğim bir yer var mı?
bilenlerden ricam bana parça numaralarını iletebilecek var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Şirinevler carvocal ile görüş istersen

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aliexpress ten trmin edebirsen montajı burda yaptırırsın maddi olarak çok daha uygun olur oem ürünler mevcut aliex. te

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı 34emre1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;628899
Aliexpress ten trmin edebirsen montajı burda yaptırırsın maddi olarak çok daha uygun olur oem ürünler mevcut aliex. te

Ürünlerin kodlarını bulabilirsem öyle yapmak istiyorum. Hatta Avrupa tarafında bulursam da araç ile geçip alıp getirebilirim. Yunanistan dan bir kere alıp gelmiştim :)

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 34emre1907;629034
Ürünlerin kodlarını bulabilirsem öyle yapmak istiyorum. Hatta Avrupa tarafında bulursam da araç ile geçip alıp getirebilirim. Yunanistan dan bir kere alıp gelmiştim :)

AliExpress'teki mağazalara göz at
http://s.aliexpress.com/jq6zM3iE

Bu elemanın dükkanın bir araştır istersen oem ürün satıyor vardır aradığın mutlaka