škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

6 kişilik aileyiz superB ye veya octavia bizim için idealmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Toyota verso dusunulebilir. 1.6 dizel bmw motor. Harika kalkiso var aracin ve 7 kisilik

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam citroen grand picasso ve ssangyong rodius modellerinden birini düşünürdüm...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Pejo 5008 size göre

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 23eraslan23;617580
Açıkcası renaultun talisman ve meganından başka arabasına binmem tasarım olarak hiç sevmiyorum Acaba nissan qashqai +2 nasıl veya tourneo courier

Skoda Kodiaq 7 KOLTUKLU al o zaman. Hemen hemen herşeyi  içtararım farlar vs. aynı superb ile sadece suv

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sedan aracı alırsanız bir aya stmaya çalışırsınız. ne kadar geniş olabilir? çocuklar kemer takmayacak mı? çocuk koltuğu olmayacak mı? en kötü 7 kişilik bir araç bakmanız lazım. çok ferah olsun diyorsanız mercedes vito. illa otomobil olsun diyorsanız cam tavan bir ford s-max veya galaxy alın bence. bu araçlar geniş amerkan ailelerinin uzun yolda kullanmaları için dizayn edilmiş modeller rahat edersiniz. avrupa araçlarında forddaki çocuklu aile araçlarını bulmak zor. amerikan pazarının ihtiyaçları sizinkilerle benzer bu yüzden bence forda bakın
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2017, 01:06:30 Gönderen: Onurr »

Çevrimdışı 23eraslan23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;617582
Allah bağışlasın , sizin yerinizde olsa vito - transporter dan başka araç bakmazdım . Ötv avantajıyla birlikte Superb fiyatına alabilirsiniz .

O araçlar çok uxun arabayı hem bayanda kullandığı için sıkıntı biraz

Alıntı yapılan: fb.samet;617584
Aynı şekil bizde 6 kişiyiz.octavia bize yeterli geliyor.zaten her gün araca 6 kişi binemiyeceğimize göre yeterli gelir

Haklısınız bizde öyle her zaman 6 kişi değil belki haftasonları. Sizin aracınız sedan mı sw mi

Alıntı yapılan: simurgson;617585
Eğer bu araçların boyutları sizi zorlamayacaksa bende aynı fikirdeyim. İster normal halinde kullanın isterseniz VIP yapın. İhtiyacınızı çok uzun süreler karşılayacaktır.

Dediğim gibi vito caravelle gibi araçlar bixim için iyi güzel ama bayanda kullanıyor arabayı o tip araçlarda süremez

Alıntı yapılan: elliyedi;617588
Sedan olmaz size. 7kişilik araç lazım size. Önce emniyet herkese ait bir kemer olmalı. Hatta 5yaşındakiler için oto koltuğu da.
Kodiaq 7 kişilik, xtrail de alternatif olabilir. Ancak kalabalık aileler için kesinlikle grand picasso. Araba çocuklu aileler için tasarlanmış, ferah, arka koltuklar 3 ayrı koltuktan oluşuyor. Heryeri eşya gözü vs.
Kaçarınız yok grand picasso almalısınız. Alternatifler kadiaq veya xtrail olabilir.

Aslında kodiaq ı da çok beğendim ancak ülkemizdeki vergiler yüzünden bizi zorlar umarım devlet bişeyler yapar

Alıntı yapılan: mcb951;617601
Ben olsam citroen grand picasso ve ssangyong rodius modellerinden birini düşünürdüm...

citroeni hiç beğenmiyorum rodiusa da bakacağım

Alıntı yapılan: emreogut;617607
Pejo 5008 size göre

5008 beğendiğim tek fransız araç bakalım hayırlısı

Alıntı yapılan: Rache;617598
Toyota verso dusunulebilir. 1.6 dizel bmw motor. Harika kalkiso var aracin ve 7 kisilik

Versoyu denedik ama hiç beğenmedik

Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;617702
Nissan xtrail skoda kodiak da 7 kişilik versiyon var
. Bu gidişler kodiaq olacak herhalde
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2017, 08:59:17 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam

Çevrimdışı 23eraslan23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kodiaq görünüş bakımından güzel beğendim ama biraz pahalı Bizm burda 0 ev alabilirsin. Fiyatı düşmezse zor ancak 2-3 yıl sonra 2.el bakabilirim

Bugün b segmenti bir araca bindik açıkcası çok sıkışmadık ama rahatta etmedik B segmentinde böyle ise octi veya superB de daha rahat ederiz
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2017, 08:55:30 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
6 yolcu için 5 kişilik araç önerilmesini beklemeyin, güvenlik her şeyden önce gelir. Küçük bir kazada bile kucaktaki çocukların tenis topu gibi kapıdan kapıya nasıl sektiklerini, kemer takmayan 100 kilo adamların küçücük pencereden dışarıya nasıl uçtuklarını gösteren videolar mevcut internette.

7 koltuklu uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız 98.900TL'ye Fiat 500L Living Lounge 1.6 M.Jet 120 HP modeline bakabilirsiniz.

Çevrimdışı Cantürk.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
usta sana önerim kodiaq alman 7 koltuklu maddi imkanın el veriyorsa çok iyi bir seçim olur

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Daha once uzun sase connect kullaniyordum. Genislik olarak o arabayi cok ariyoruz. Courier fiesta gibi kucucuk bir arac sadece bas mesafesi biraz daha yuksek. 7 kisilik kodiaq 2018 de gelicek sanirim. Corolla versoda 7 kisilik guzel bir arac.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Verso dusunurseniz dayimda 2011 olmasi lazim siyah 7 kisilik 1.6 benzinli premium olani var. 30binde falan sanirim. Sadece hafta sonlari biner, yazlari memlekete gider. Ön tamponun tirnagi kirildigi icin kaskodan degistirmitik( ben ondeki arabaya dokundugum icin iyi biliyorum :) ) birde sol ön camurluk ve kapida 15 cm kadar cocuklar cizdigi icin dayim serviste mini onarimdan boyatmisti. Nadir bulunacak cok temiz bir arac. Bi ara satmaya niyetlenmisti vazgecti. Eger dusunurseniz bi sorarim.