škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Stoplar

abeyy · 96 · 21335

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı calivaron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Malesef bende bugün farkettim aynı durumu. Sol arka bagajda yanmasına rağmen sağ bagajdaki taraf yanmıyor

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj taraftaki stop lambaları kablolama ve ampul varsa vag-com ile açılabiliyor diye biliyorum.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Aldığım duyumlara göre Yerli üretici firma hangi marka araçlarda alt ve üst segment arasındaki gerek ön gerekse arka led noksanlığını tamamlamak üzere üretim aşamasının sonuna doğru gelmek üzereymiş,umarım çıkacak fiyatlarda makul düzeyde olurda bizlerde istifade etme imkanı buluruz.Ülkemizde bayağı tutar.Bu şekilde çok marka var.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arka ledler takılabilir ama ön ledler takıldığında muayeneden geçemez. Çünkü muayenede mercek ayarı ve far yıkama sistemine bakılıyor. Ağır kusur sayılır. 2 yılda bir değiştirilecekse sorun yok tabi.

Çevrimdışı calivaron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracimda bagaj ustu sag led yanmiyor. Sol taraf yaniyor. Arac 2017 1.6 tdi style. Sanirim 2017 style pakette bagajdaki led stoplar standart. O nedenle benim bagajdaki sag led muhtemmelen arizali su an. Aracta garanti devam ediyor. En kisa zamanda yetkili servise gidip ariza ile ilgili bilgi alacagim.

Çevrimdışı calivaron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servise gittim. Bagaj ustundeki led stop un soketi cikmis:wax2: , taktilar. Su an sag led te yaniyor. Soket nasil cikiyor anlamis degilim.