škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Stoplar

abeyy · 96 · 21332

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ondokuzon;600084
Bagaj kapağı kısmında led olduğundan emin misiniz? Dışarıdan bakınca bana yok gibi geldi. Hatta tesisatının bile olmadığını duymuştum.
Yalnız ben octavia için demistim :)

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
konuyu hortlatayım en iyisi üst sınıf arka stoplar için orjinal sıfır 1800-2000tl arasında fiyat veriliyor sordugumda aklımdaki fikir bendeki stopları verip üzerine para verip çıkmasını almak fikirlerinizi beklerim :D

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14567]Mertabibibi[/MENTION] bütçem düzelsin ben hem ön farları hem arka farları değiştiricem çıkma yada orjinal fark etmez

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;605893
[MENTION=14567]Mertabibibi[/MENTION] bütçem düzelsin ben hem ön farları hem arka farları değiştiricem çıkma yada orjinal fark etmez

Benim önler fabrika çıkışlı bi-xenon ama arkalar üst sınıf değil bence ilk ön farları değişin en kısa zamanda sonra arkaya geçersiniz önler elzem ama arkalar biraz daha gösteriş oluyo

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ya bu ender elektronik falan yapmaz mı bunu ? istanbulda oturan bir arkadaş sorsa ya bi mesela   [MENTION=13523]Sultan.Baybars[/MENTION] ;)

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;605911
ya bu ender elektronik falan yapmaz mı bunu ? istanbulda oturan bir arkadaş sorsa ya bi mesela   [MENTION=13523]Sultan.Baybars[/MENTION] ;)

İşlemi normal kullanıcıda yapar stopları söküp yerine takiyosun sorun fiyatları yoksa işlemi kolay üst sınıf led olmayanlarda arka bagaj kısmındaki kısımda led yok oraya led koymak imkansız gibi bişey çünkü kapalı tamamen ön farlara gelince onlarda aynı mantık

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mertabibibi;605913
İşlemi normal kullanıcıda yapar stopları söküp yerine takiyosun sorun fiyatları yoksa işlemi kolay üst sınıf led olmayanlarda arka bagaj kısmındaki kısımda led yok oraya led koymak imkansız gibi bişey çünkü kapalı tamamen ön farlara gelince onlarda aynı mantık

komple stoplar mı değişecek diyorsun yani? bence ekstradan led attırılabilir oraya

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende öyle düşündüm ama içi kapalı açmaya calissan kirilir ha varsayalım açtın onu ana stopa bağlaman lazım arıza ışığı yakar onuda yaptın bu sefer aynı rengi bulman lazım araba garantiliyse garanti dışı kalır hiç değmez yani ha sadece o kısmı satın alırsan denemeye değer ama yine uğraştırir o kısmı da sadece almaya calissan 300-400 tl ledlisi ve yine garanti bozulur

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Stopları alsakta olmayacaktır. Bagaj kapağına tesisat gelmiyor. Ön farları ben çıkma takım buldum fakat active modellerde çalışmayacağını söylediler vazgeçtim. AFL çalışmaz zaten sorun değil de sinyaller ve mercekler çalışmayacaksa yada arıza ışığı yakacaksa sıkıntı. Bunu araştıran soran varmı?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14375]turbonet[/MENTION] valla kardeşim bende senin gibi cevap aldım servise özellikle yaptırayım parası neyse vericem dedim havayı basdım el cevap : elektrik tesisatınız uygun değil dediler ... ama vazgeçmiyorum el atacağım bu işe bana gerçekci gelmedi servis uğraşmak istemiyor  çünkü o farın beyni gerekli bu bir ikincisi yazılım kodlama gerekiyor ona da uğraşmak istemiyorlar mesela örnek vereyim facebookta apo usta var bahçelievler yenibosnada adam passatın en boşunu en dolusuna çevirdi yani bizim ki hayli çevrilir mesele sadece para

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Apo ustayı bende biliyorum. Aslında orjinal farlar alınıp apo ustaya gidilebilir. Ama sormak lazım sonra elde patlamasın :) Ben çinlileri bekliyorum. Tüm markalarda çakma orjinaliyle aynı farları var. Henüz yeni superb için çıkarmış değiller. Çıktığı gibi alacağım. Arıza ışığı vs hiçbir sorunu yok.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14375]turbonet[/MENTION] Fatih kardeşim benim diğer düşüncem Gürcistan Bulgaristan Azerbeycan Yunanistan gibi ülkelere seyahat edip hem tatil hem iş misali oradaki yetkili servislere yaptırmak daha uyguna gelebilir diye düşünüyorum hem garantide bozulmaz :):) araştırıyorum bakalım
Bir diğeri hafta sonu gelecekmisiniz sizde buluşmaya
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2017, 10:26:14 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mertabibibi;605917
Bende öyle düşündüm ama içi kapalı açmaya calissan kirilir ha varsayalım açtın onu ana stopa bağlaman lazım arıza ışığı yakar onuda yaptın bu sefer aynı rengi bulman lazım araba garantiliyse garanti dışı kalır hiç değmez yani ha sadece o kısmı satın alırsan denemeye değer ama yine uğraştırir o kısmı da sadece almaya calissan 300-400 tl ledlisi ve yine garanti bozulur

ya garanti allahın emri bozulacak zaten, ondan vazgeçtim, garanti bitince yaptıracağım bu işi. tabi ki uğraştırır ama kendim oturup yapmayı düşünmüyorum, o yüzden [MENTION=13523]Sultan.Baybars[/MENTION] gibi istanbulda oturan bir arkadaş varsa güvenilir bir elektronikçiye, mesela ender elektronik, sorarsa en azından önden bir fikrimiz olur diye düşünüyorum

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11428]egeyildirim[/MENTION] Ege kardeşim tabiki sorarım ben garanti bozulmadan yaptırma yollarını arıyorum benim garanti 5 yıllık ama sizin için soracağım bilgisinide buradan paylaşacağım

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;605935
@turbonet Fatih kardeşim benim diğer düşüncem Gürcistan Bulgaristan Azerbeycan Yunanistan gibi ülkelere seyahat edip hem tatil hem iş misali oradaki yetkili servislere yaptırmak daha uyguna gelebilir diye düşünüyorum hem garantide bozulmaz :):) araştırıyorum bakalım
Bir diğeri hafta sonu gelecekmisiniz sizde buluşmaya

Bence yurt dışında da yaptırmak isteseniz aynı cevabı alacaksınız. En iyisi çakma farları beklemek yada led ampüller ile devam etmek :) Yok buluşmaya gelemeyeceğim.