škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Stoplar

abeyy · 96 · 21334

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;599146
Ayrıca sanırım sizin araçta anahtarsız çalıştırma ve otomatik fren, takip asistanı var. Bizde de bunlar yok.
Üstelik, [MENTION=11805]Leca[/MENTION]'nın dediği gibi, ki bazıları tersini söylese de, biz pahalı aldık.
Evet tek tesellim bunlar adaptif hiz sabitleyici ve o dediklerinizden var ama bi gercek var arabaya dogru giderken o sari yanan park lambalarini gorunce lanet olsun keske bunlar olmasada sadece xenon olsaydi diyorsun. Su konuda haklisiniz biz ucuza aldik ve iyi kar yaptik...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sizler yine iyisiniz bende saydıklarınızın hiç biri yok

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turbonet;599106
Bu işi birimiz çözse çok iyi olacak. Tesisat var mı bilmiyorum ama %99 farların içinde ledler var. Bence tesisatda vardır. Bunu öğrenebilsek ne güzel olurdu.

ben alırken bayiye sormuştum farkı neyse vereyim stop grubunu led-high yapalım diye, bu özellikle gelen hiç bir style araç da yoktu tüm bayilere sormuştum. bayi, sonradan yaptırılamıyor bu özellik demişti. Yani tesisatı yok sanırım. aracı alırken içimde ukde kalan tek şey belki de budur, çok ufak bir detay gibi görülebilir bazılarına ama taktımı takıyor insan işte. konuyu takipteyim

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2015 style kullanıyorum. Bagaj kapağı üzerindeki led uzantıları bende de yok ve dikkatli bakınca içinde led  de yok gibi. Ayrıca başlıkta yer alan resimdeki high led lerin dış kısımları da bizdekilerle (22. hafta öncesi style paketlerle) bire bir aynı değil, içindeki baklava dilim desenler ve ampullerin üzerindeki kromajlı kapakçıklar gibi farklılıklar var.

İnternette çok aradım ön farlar çok var ama 22. hafta sonrası stop gurubu bulamadım.  e-baydan baktım onlarda gümrük vergisi hariç 2000 Tl yi buluyor.

Bu işin bi çözümünü bulan varsa buraya da yazarsa çok makbule geçer.

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bendede var ne yazikki acaba çıkma alsak o kısmı sadece 150-200 tl  ye taktırsak olur mu ? :uve:

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O kadar kafanıza takmayın. Orada ışık olmasının size artısı ya da eksisi yok. Millet dışarıdan görecek de, "Aaa ne güzel" diyecek diye bir sürü para harcamak gereksiz geliyor bana.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
artıyla eksiyle bir alakası yok. herkesin bir görsel zevki vardır dışarıdan birilerine beğendireceğiz diye değil. o zaman kapak jant kullanalım ne gerek var gereksiz bi ton para dökmeye, metalik renklere para harcamayalım ne gereği var, led gündüz farları da gereksiz zaten boşa para, spoilerlar difizürler falan hele sırf israf bunlar değil mi ?

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;599964
artıyla eksiyle bir alakası yok. herkesin bir görsel zevki vardır dışarıdan birilerine beğendireceğiz diye değil. o zaman kapak jant kullanalım ne gerek var gereksiz bi ton para dökmeye, metalik renklere para harcamayalım ne gereği var, led gündüz farları da gereksiz zaten boşa para, spoilerlar difizürler falan hele sırf israf bunlar değil mi ?

Neden sinirleniyorsunuz, ben kendi fikrimi söyledim. Nasıl ki siz benimle aynı fikirde olmak zorunda değilseniz, ben de sizinle aynı fikirde olmak zorunda değilim. Arka stopların iç tarafının da yanması eğer tüm gün oturup aracınızı arkadan seyretmiyorsanız size ekstradan bir şey katmaz dedim ve görüşümde bir değişiklik yok. Difüzör ve spoiler bana göre gereksiz masraf, ilk aracıma yaptırmıştım ama şimdi onları yaptırmak yerine o parayı farklı yerlere harcamayı tercih ederim.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sinirlendiğimi nereden çıkarıyorsunuz? tabi ki aynı fikirde olmayabilirsiniz, eğer aynı fikirde değilseniz bu konuya post atmak anlamsızlaşıyor zira bu konu, bu ortak görsel zevki benimsemiş kişileri ilgilendiren bir konu, bu zevki benimseyenlere de "gereksiz masraf, vs." şeklinde post atarak da  karşı tarafın düşüncelerini, zevklerini aşağılamamak gerekir. size göre araçtaki gerekli olan görsel bir öğe bana göre de gereksiz gelebilir. yine de dediğinize gelecek olursam aynı yere geliyoruz., kişisel görsel zevk meselesi. ona bakarsanız tüm gün oturup arabanın jantlarına da kimse bakmıyordur, renklerine de değil mi, yada gündüz ledleri için sürekli önden de bakmıyordur?
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2016, 21:54:04 Gönderen: egeyildirim »

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar dedigim gibi bu lambanin yanmadigini 1.5 yil sonra fark ettim. Buda gereksiz bisey anlamina gelmiyo fark ettigimden beri canim sıkılıyor suc bizde degil aslinda suc bu kadar kucuk donanimlari opsiyon olarak koyan skodada. Cok ucuz bi politika bence

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bi modaretor arkadaş şu konu başlığını ALLAH rızası için düzeltsin artık yahu arka far ne yahu stoplar yada arka lambalar yapın rica ederim.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;599104
Kablo tesisatı olup olmadığını bizzat kontrol edin,var ise vag ile açılır,mesela octavia aracimda arka sis tek sol yanıyor ama sağ tarafta tesisati var,vag ile açılabiliyor ;)

Peki vag ile açtıktan sonra ampul takmaya gerek var mı? Yoksa o da takılı ama vag'dan dolayı pasif mi duruyor acaba?

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;600017
Peki vag ile açtıktan sonra ampul takmaya gerek var mı? Yoksa o da takılı ama vag'dan dolayı pasif mi duruyor acaba?
Ampül bile üzerinde aktif,hatta odis sistemi ile parklarla beraber kısık halde yanmasını sağlamıştık ama gereksiz olduğu için orjinal bıraktık.

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;600018
Ampül bile üzerinde aktif,hatta odis sistemi ile parklarla beraber kısık halde yanmasını sağlamıştık ama gereksiz olduğu için orjinal bıraktık.

Bagaj kapağı kısmında led olduğundan emin misiniz? Dışarıdan bakınca bana yok gibi geldi. Hatta tesisatının bile olmadığını duymuştum.