škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektrikli bagaj

abeyy · 38 · 14572

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce skodanın sitesine girdiğimde donanımları incelediğimde elektrikli bagaj donanımının style pakette de prestige pakette de yazılmadığını gördüm.Acaba artık opsiyon olarak mı sunulyor?.Eskiden prestige pakette standart olarak bulunuyordu

Çevrimdışı Dgk09

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;618984
VCP Vag Can Pro üzerinden kodlanabiliyor sadece. O kablosu olan bir mekan bulsam ben de yaptıracağım ama.

Evet ben denedim maalesef olmuyor Vag Pro kablosu olan bir yer bulmak lazım birde tabili bu işten iyice anlayan biri lazım.Ender elektronikte vardı galiba vag pro kablo.Yaptırmak lazım bencede elzem bir konu

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;642126
Gizli zam :)

Elektrikli Bagaj standart olmaktan çıktı sanıyorum.Yoksa araç donanımlarda muhakak belirtilirdi.(https://www.skoda.com.tr/modeller/superb/donanimlar). Artık opsiyon olarak ekleniyor sanırım.Buda gizli zam olarak nitelendirilebilir...
Bunun dışında style pakete arka park kamerası ilave edilmiş, eskiden prestige paket haricinde geri görüş kamerası yoktu.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;640104
Audi VAG grubu değil mi ? Şu an güvenlik nedeniyle hiçbir araçta içerden bagaj kapatma yapılmıyor. Regulasyon böyle. Yoksa yapılamadığından değil

Kodiaq ta içeriden düğmeye basılı tutunca bagaj kapanıyor. Kendim denedim

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;642126
Gizli zam :)

Dogru tespit.

Maliyetleri kurtarmak icin yapilan zamlar ( kur farki )sonrasi olusan fiyatin, enflasyon sonrasi tekrar zarar yazdirmasi sebebiyle uygulanan piyasa taktikleri. ( gramaj dusurme, opsiyon eksiltme, kalinlik inceltme, ...)

Daha fazla zam yapamadigi, daralan piyasalarin durmaya suruklendigi anda, tuketici tercihlerine hitap etme.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dgk09;642156
Evet ben denedim maalesef olmuyor Vag Pro kablosu olan bir yer bulmak lazım birde tabili bu işten iyice anlayan biri lazım.Ender elektronikte vardı galiba vag pro kablo.Yaptırmak lazım bencede elzem bir konu

ender elektronikte bunu yaptırabilirseniz bizi de bilgilendirmeniz mümkün müdür.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bundan sonra bayilere yeni gelecek prestige donanım araçlarda elektrikli bagaj olmayacakmış skoda müşteri hizmetleri bu şekilde bilgi verdi.