škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektrikli bagaj

abeyy · 38 · 14574

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Iceriden halen kapama icin cozum bulan yok mu ? :( Kodiaq da icerideki dugmeye basili tutunca bagaj kapaniyor. Neden biz yapamiyoruz bunu halen anlayamiyorum :(

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sinanali59;618763
Hocam çok güzel bir özellik. Kullanıcı kitabında dikkatimi çekmedi hiç.

Haklısınız.
Bende hiç rastlamadım.
Alıntı yapılan: Rache;618875
Tesekkurler hyayla24 kumandaya hizli bir sekilde iki sefer ve 2.snde basili tutunca bagaj cok uzaktan kapaniyor buna cok sevindim ������������

:ok:

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadasin soyledigi gibi konuyu son olarak toparlayayim:

-kumandadan uzun tek basma=bagaj kapısını açar
-kumandadan bir kısa bir uzun peş peşe basma= bagaji kapatir (arac calismiyorken)
-vitesin yanındaki bagaj düğmesi(nasil basarsan bas)=sadece açar-kapatmaz (araç tam durmadan basarsaniz calismaz)
-kumandadan acma tusuna uzun basma= tum camları tam açar sunroofun arkasını acar
-kumandadan kapatma tusuna uzun basama= tum camlari ve sunroofu(tam acik olsa da) kapatir

Not: arac çalışırken kazayla içerden bagaj acilirsa hemen araci stop edip kumandadan bir kisa bir uzun yaparak kapatıyorum simdilik en kestirme yöntem bu

Aracım prestige paket bu arada

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ya bu içerdeki tuştan kapatma olayı hiç bir şekilde yapılamaz mı? vag-com da falan ayarı yok mudur bunun? ya da sağlam bir elektronikçi çözer mi bu işi? her avm' ye girişte sıkıntı yaşıyorum, herif kapatmayı da bilmiyor bastırıp duruyor, kendim de kapatamıyorum içerden

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;618843
Iceriden halen kapama icin cozum bulan yok mu ? :( Kodiaq da icerideki dugmeye basili tutunca bagaj kapaniyor. Neden biz yapamiyoruz bunu halen anlayamiyorum :(

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VCP Vag Can Pro üzerinden kodlanabiliyor sadece. O kablosu olan bir mekan bulsam ben de yaptıracağım ama.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İçeriden kapanmadığını ben de bugün çok acı bir şekilde farkettim :). Gizli özellik ile düzelip düzelmediğini sorarım yarın

Çevrimdışı utkub

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bencede saçmalık bazıları demiş çok daha lüks araçlardada kapanmıyor diye BMW x1 de x3 de bile kapanıyor vag grubunun bu eksikligi var audilerde,mercedeslerde ve bmw kapatabiliyorsunuz

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracım f10 2015 model, içerden kapanmıyor...

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;618684
Kumandaya 2 kez peşpeşe bas ve 2. basışında basılı tut. 100 metreden de kapandığını göreceksin.
İsyana gerek yok.

2017 prestige paket araçımda az evvel denedim bu söylediğinizi ama sonuç başarısız maalesef. Sizin araç hangi model? Model farkından mı oluyor acaba?

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan Doğru;637727
2017 prestige paket araçımda az evvel denedim bu söylediğinizi ama sonuç başarısız maalesef. Sizin araç hangi model? Model farkından mı oluyor acaba?

Benim araçta 2016 model prestige.
Yanlış anlamayın ama becerememiş olabilirsniz.

Kumandadan bagaj açma tuşuna 1 kez basıp bırakın ardından basın ve basılı tutun.
bunu seri şekilde yapın, bagajınız kapanacaktır.

Eğer bagaja yakınsanız, bagaj açma tuşunua sadece basılı tutun, bagajınız yine kapanacaktır.

Umarım başarılı olursunuz.

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;637751
Benim araçta 2016 model prestige.
Yanlış anlamayın ama becerememiş olabilirsniz.

Kumandadan bagaj açma tuşuna 1 kez basıp bırakın ardından basın ve basılı tutun.
bunu seri şekilde yapın, bagajınız kapanacaktır.

Eğer bagaja yakınsanız, bagaj açma tuşunua sadece basılı tutun, bagajınız yine kapanacaktır.

Umarım başarılı olursunuz.

Merhabalar, aynen söylediğiniz şekilde denedim fakat çalışmadı, hatta baya bir uğraştım. Çok enteresan bir durum gerçekten. Sizin söylediğiniz yöntemle yaptığını yazan bir çok kişi olmuş burada ama ben de niye olmaz anlamadım.

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;618684
Kumandaya 2 kez peşpeşe bas ve 2. basışında basılı tut. 100 metreden de kapandığını göreceksin.
İsyana gerek yok.

Bilgi için teşekkürler lazım olucak

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: utkub;625536
Bencede saçmalık bazıları demiş çok daha lüks araçlardada kapanmıyor diye BMW x1 de x3 de bile kapanıyor vag grubunun bu eksikligi var audilerde,mercedeslerde ve bmw kapatabiliyorsunuz

Audi VAG grubu değil mi ? Şu an güvenlik nedeniyle hiçbir araçta içerden bagaj kapatma yapılmıyor. Regulasyon böyle. Yoksa yapılamadığından değil

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;640104
Audi VAG grubu değil mi ? Şu an güvenlik nedeniyle hiçbir araçta içerden bagaj kapatma yapılmıyor. Regulasyon böyle. Yoksa yapılamadığından değil

Mantıklı