škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tamamen kendi ellerimle imkanlarimla kumandali led

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gayet başarılı gördüm , sadece biraz fazla maviye çalmış ben mavi pek sevmiyorum. belki de kamerada mavi çıkıyor.

ama elinize sağlık çok çok iyi olmuş.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş. Elinize sağlık.
Hangi durumlarda kullanmaya düşünüyor sunuz bu sistemi?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;533741
Güzel olmuş. Elinize sağlık.
Hangi durumlarda kullanmaya düşünüyor sunuz bu sistemi?

Aynen bende merak ettim, fonksiyonları ne bunun? Sis farı mi, gündüz ledimi , yani ne ise yarıyor bu böyle, becerin var bu bariz gözüküyor yaptıklarında ama yaptıklarının bir fonksiyonu ve sağladığı kolaylık olmalı , araca birşeyler katmali , sakin darilma gucenme kardeşim, hevesinde kırılmasın icatlarina devam et, birde eğer yapabilirsen aynalara led sinyal yap olursa bende düşünürüm.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;533861
Aynen bende merak ettim, fonksiyonları ne bunun? Sis farı mi, gündüz ledimi , yani ne ise yarıyor bu böyle, becerin var bu bariz gözüküyor yaptıklarında ama yaptıklarının bir fonksiyonu ve sağladığı kolaylık olmalı , araca birşeyler katmali , sakin darilma gucenme kardeşim, hevesinde kırılmasın icatlarina devam et, birde eğer yapabilirsen aynalara led sinyal yap olursa bende düşünürüm.

Bu taktiğim ledlerde sinyal kablosu da var sarı ledlerde var içinde ama ben arabamın sinyal kablosundan paralel çekmek için kablo sıyırmak istemedim sinyali kullanmadım ama kullanabilirim istersem sigorta paneli içeride değilde kaputun altında olsa kesin kullanırdım
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2015, 10:39:16 Gönderen: rapidchi »

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bence başarılı olmuş. tek bi fikrim var bunu ayrı bi kumanda da kontrol etmek yerine bu ledleri follow me özellikle kullanabilirmisiniz ? direk anahtardan kapıları açtığınızda ledlerde yansın.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;533694
gayet başarılı gördüm , sadece biraz fazla maviye çalmış ben mavi pek sevmiyorum. belki de kamerada mavi çıkıyor.

ama elinize sağlık çok çok iyi olmuş.

Mavi değil normalde ama gündüz de daha net görülebilen birşey takmak istiyorum power led tarzı şeyler var ama içi sarı oluyor orjinal görüntü de olmuyorlar gece beyaz ve net bir görüntü var

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;533883
bence başarılı olmuş. tek bi fikrim var bunu ayrı bi kumanda da kontrol etmek yerine bu ledleri follow me özellikle kullanabilirmisiniz ? direk anahtardan kapıları açtığınızda ledlerde yansın.

Kumanda kullanma sebebim hiçbir kabloyu sıyırmadan arabamın orjinal halini korumak istemem kumandanın bana tek fardası bu direkt aküye bağlı bir sigortadan alıyor gücünü

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;533885
Kumanda kullanma sebebim hiçbir kabloyu sıyırmadan arabamın orjinal halini korumak istemem kumandanın bana tek fardası bu direkt aküye bağlı bir sigortadan alıyor gücünü

Bunlari bcm ye bagla sis fari olarak, hem coming home hemde corner calissin 10 numara 5 yildiz olur