škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

direksiyon yağ kaçırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gunmetgunduz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
en sonunda bu kronik arıza benim de başıma geldi.dün rot ayarı yapılırken farkedildi.orjinal parca açı sensörüyle beraber 1500-1750 tl gibi tutuyor.iki direksiyoncuya gittim.biri tornacı hariç 550tl diğeri tornacı hariç 400tl fiyat verdi.acaba yaptırsam nekadar gider.direksiyonda aman aman bir sertleşme yoktu.ama yağ ekledikten sonra az da olsa yumuşama hissettim.farklı bir çözüm bulan var mı aranızda?

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Başka bir çözümü yok malesef. Tamir yoluna gidilebilir pompa için ancak çok sağlıklı olmadığını söylüyorlar.Altı ay sonra aynı arızayı tekrar verecekse bir anlamı yok tamirin. TRW içinde, KOYO içinde aynı şeyi söylediler. Ancak İstanbul'da bir yer ismi vermişlerdi ,bir tek orası sağlıklı tamir yapıyor diye, ismin bulabilirsem yazarım.

Benim fikrim , eğer imkanınız varsa değiştirin gitsin , yoksa çok uğraşırsınız. Ben zamanında uğraştım oradan biliyorum...

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;569598
Başka bir çözümü yok malesef. Tamir yoluna gidilebilir pompa için ancak çok sağlıklı olmadığını söylüyorlar.Altı ay sonra aynı arızayı tekrar verecekse bir anlamı yok tamirin. TRW içinde, KOYO içinde aynı şeyi söylediler. Ancak İstanbul'da bir yer ismi vermişlerdi ,bir tek orası sağlıklı tamir yapıyor diye, ismin bulabilirsem yazarım.

Benim fikrim , eğer imkanınız varsa değiştirin gitsin , yoksa çok uğraşırsınız. Ben zamanında uğraştım oradan biliyorum...

Bostancı sanayi koç torna diye biliyorum