škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15.000 Bakım TDI CR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar Fabiş 11.000 oldu,bir seneside doldu servis uyarısı veriyor,bu hafta gidiyorum kısmetse,değiştirilcek ve bakılıcak parçalara yücenin sitesinden baktım yinede size sorayım dedim,reklama girmez herhalde,gidipte memnun kaldığınız,içeride orjinal aksesuar alabileceğim,önerebileceğiniz yetkili servisleri alıyım. :)
Çünkü birtek atik otoyu ayrıntılı olarak biliyorum,araba orda uyguna gelmişti,ordan almıştım bildiğiniz üzere. Orasıda ufacık bi servis, içersi çok yoğun koşuşturma falan,işçiliğini bilemem ama içerde arabanın ne halde olduğunu doğru dürüst göremiyorsun bile,kapıda 17 yasında bi arkadas sorunlarını not alıyo,kir pas içinde bi bekleme odasına giriyorsun hoşnut kalmadım pek.

Araba dizel bu arada, bilmeyenler için söyliyim. "1.6 TDI CR" dizel bakımı daha başka çünkü :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
ERYA ya da Yüce Maltepe'ye gidersen aracın yanında kalabiliyorsun, Yüce'ye giersen alacağın aksesuar depoda varsa hemen takarlar, diğer yerlerde ertesi güne gelir.

Dizel bakımın nesi farklı :) Yağ ve filtreler değişecek, o kadar, öyle değil mi? Hiç dizelim olmadı ama :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yağ
Yağ,hava ve polen filtresi altı üstü:) Ha birde silecek suyu balata spreyi gibi ıvır zıvır para tuzakları var:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;320626
ERYA ya da Yüce Maltepe'ye gidersen aracın yanında  kalabiliyorsun, Yüce'ye giersen alacağın aksesuar depoda varsa hemen  takarlar, diğer yerlerde ertesi güne gelir.

Dizel bakımın nesi farklı :) Yağ ve filtreler değişecek, o kadar, öyle değil mi? Hiç dizelim olmadı ama :D

Anladım abi, sağolasın :)
Dizel bakım daha masraflı diyorlar ya abi, o yüzden dedim, bakıcaz görücez artık :)
Alıntı yapılan: dgn;320629
Yağ
Yağ,hava ve polen filtresi altı üstü:) Ha birde silecek suyu balata spreyi gibi ıvır zıvır para tuzakları var:D
Aynen,40 tane madde var bakılıcak şeylerde, ben zaten hepsine bakılcağını sanmıyorum :) dediğin gibi onlarıda katar masraf yapsın :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bu bakımı atlat seneye Şahkan ;) Daha ucuza, daha özenle :ok:

Skoda çakallık yapmış, polen filtre kodu değişmiş facelift'te, Şahkan'da baktık, eski tip Fabişlerinkiyle filtre boyutları birebir aynı, ama yeni kodlu olan sistemde daha pahalı, çok uyanıklar çooook, ama yemedik :D

Yıllık bakıma (işçilik + tüm filtreler ve yağ fiyatı olarak) 200 TL'den fazlası çalışmaz bende :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahkan yetkili servis olsun yahu.İşleri 2 katına çıkar:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ümraniye oğuşlar derim hafta içi servis rahat oluyor genede arayıp sormak lazım :) Hatta 1 den sonra olursa beraberde gidebiliriz :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;320734
Ümraniye oğuşlar derim hafta içi servis rahat oluyor genede arayıp sormak lazım :) Hatta 1 den sonra olursa beraberde gidebiliriz :)

Ayarlarız Kadir'im ;) Gitmeden önce haber veririm sanada uyarsa gelirsin yalnız gitmemiş olurum :) .

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;320770
Ayarlarız Kadir'im ;) Gitmeden önce haber veririm sanada uyarsa gelirsin yalnız gitmemiş olurum :) .

Tamamdır gerekirse pazarlıkta yaparız öğrenciyiz biz abi diye isyan ederiz :sopa::sopa: :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;320772
Tamamdır gerekirse pazarlıkta yaparız öğrenciyiz biz abi diye isyan ederiz :sopa::sopa: :D

Ben de gelirim hatta cıngan pazarlığı yaparız :rm::rm::rm: 50 liraya çıkarız hatta yeter ki kurtulalım diye bedavaya bile salabilirler :rm::rm::rm:
İlk bakım en dert olmayan bakım, bir sorun yoksa tıraştır, yağ+filtre değiş bitti gitti, yeni araba, 10 bini yeni devirmiş ne çıkacak zaten :)
Yerinde olsam yetkili diye kasmam hiç, Allah korusun bir sıkıntı olsaydı şimdiye belli ederdi, git yaptır özele bitti gitti çiçek gibi :rm: ömrümde yetkiliye girmedim ben :rm: daha 10 bin dolmadan arabayı değiştirmeye başladım ne yetkilisi zaten, kapıdan almazlar beni :rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pazarlık yapıcaz zaten :D Şimdilik yetkilide biraz takılayımda, özele geçerim :) Baki abi cidden uyabilirse hafta içi salı veya carsamba gidelim :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;320844
Pazarlık yapıcaz zaten :D Şimdilik yetkilide biraz takılayımda, özele geçerim :) Baki abi cidden uyabilirse hafta içi salı veya carsamba gidelim :)

Gırtlağıma kadar işin içindeyim, 3 saatlik uykuyla duruyom :rm: projede ilerleme kaydedersem ve anadolu yakasında olursa olabilir belki, kaçarım bir :) haşmetlününde başına ekşiyecem bir zaten, hepsini toplu olarak yapabülürüm :rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;320852
Gırtlağıma kadar işin içindeyim, 3 saatlik uykuyla duruyom :rm: projede ilerleme kaydedersem ve anadolu yakasında olursa olabilir belki, kaçarım bir :) haşmetlününde başına ekşiyecem bir zaten, hepsini toplu olarak yapabülürüm :rm:
Gideceğim günü haber veririm abi sana, :) muhabbet olsun maksat :) Bu konuyada yazarım servis adını ve saati söylerim müsait olan gelebilir. Minik bir buluşma olmuş olur.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;320734

Alıntı yapılan: gokcen59;320770

Alıntı yapılan: kadir_;320772
Dikkat edin etrafta antenciler olmasın!:rm::D:hanz::adm::kiki::haha:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;320862
Dikkat edin etrafta antenciler olmasın!:rm::D:hanz::adm::kiki::haha:
:kiki::kiki::kiki::hanz::hanz::hanz::hanz::hanz: Of! ne güldüm ya, dileriz olmaz abi, :D