škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yıldız Teknik Üniversitesi ISO 9001 belgesini aldı!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;365713
Her an, her ay, her sınav dönemi papazız otomasyonla :vur:

Perşembe sınav yaptım, aynı gün okudum, notları girecektim "sistem bakımda" :kvg:

Neyse ki ertesi gün full nano yapınca gevşedim  :)

İrfan abi notu giriyosunuz fakat biz yine göremiyoruz. Yani hocalar girdikten sonra öğrencilerinde görememe problemi oluyor. o değil otomasyon şifremi unuttum öğrenci işlerine gitmeyede üşeniyorum. :D Ayar oluyorum bizim sisteme bende.(İÜ)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;366417
İrfan abi notu giriyosunuz fakat biz yine göremiyoruz. Yani hocalar girdikten sonra öğrencilerinde görememe problemi oluyor. o değil otomasyon şifremi unuttum öğrenci işlerine gitmeyede üşeniyorum. :D Ayar oluyorum bizim sisteme bende.(İÜ)

Bizim sistemde notlar girildiği an öğrenciye email ile gönderiliyor. Şifre unuttum kısmıda var. Bunlar çok basit uygulamalar ama öğrenci sayısı çok fazla olunca sorun oluyor anladığım kadarıyla.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
YTÜ'de ders seçme çok zevkliydi :D 10 makina ile farklı lokasyonlardan farklı ip ve dns'lerden girmeyi deneyerek, yakalamaya çalışıyorduk, giren haber ederdi girdim lan söyleyin dersleri diye ders seçilirdi :D abicim giriş ekranı 404 hatası verir mi, sistem nasıl çöküyorsa pertti direk :D ha daha zevklisi tüm herşeyi bitirdiğinde ekranın off'a düşmeşiydi :D küfür haznemiz bayağı bir genişlemişti sağolsun :D

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;366755
YTÜ'de ders seçme çok zevkliydi :D 10 makina ile farklı lokasyonlardan farklı ip ve dns'lerden girmeyi deneyerek, yakalamaya çalışıyorduk, giren haber ederdi girdim lan söyleyin dersleri diye ders seçilirdi :D abicim giriş ekranı 404 hatası verir mi, sistem nasıl çöküyorsa pertti direk :D ha daha zevklisi tüm herşeyi bitirdiğinde ekranın off'a düşmeşiydi :D küfür haznemiz bayağı bir genişlemişti sağolsun :D

Artık, o konu benim dışımda, anlamam :)
Enformatik ile bilgi işlem kafa yoruyor onlara.

Ama kötü mü işte, hepiniz hacker derecesinde bilgisayar öğrenmişsiniz bu sayede :++:

Eğitim öğretim sadece sınıfta olmaz :)

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun atilla abi

bizde jcı belgesi aldıgımızda cok sevinmiştik :)

zor süreçlerden geçmiştik

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SekoLive;366797
hayırlı olsun atilla abi

bizde jcı belgesi aldıgımızda cok sevinmiştik :)

zor süreçlerden geçmiştik

Teşekkürler,

JCI ISO9000'den biraz daha spesifik ve biraz daha zordur, tahmin edebiliyorum nasıl tırmaladığınızı:)

Hangi hastane?