škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Model Superb siparisi verdim

smsener · 278 · 65684

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jhun86;549954
Bende 2016 Model Skoda Superb III Prestige siparişi verdim. Kısmetse en erken şubat sonu en geç mart başı teslim alacağız aracımızı. Allah herkese nasip etsin.

Aracımız,

1.4 TSI ACT 150 HP & DSG şanzıman
Siyah Alacantra Döşeme

Opsiyonel Listesi:
1.   Business gri metalik
2.   Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri
3.   Arka yan hava yastıkları
4.   DCC dinamik şasi kontrol sistemi
5.   Panoramik sunroof
6.   Phoenix 19" jant
7.   Üç bölgeli iklimlendirme sistemi
8.   Arka koltuk konfor paketi
9.   Isıtmalı ön camlar
10. Üç kollu çok fonksiyonlu, telefon kitiyle uyumlu ve DSG şanzıman kontrollü direksiyon (2016 model 1.4 TSI, 2.0 TDI motor prestige ve l&k donanımlarından itibaren standart)
11. ACC adaptif hız sabitleyici
12. Şerit takip asistanı & Kör nokta bilgi asistanı & Akıllı far asistanı
13. Sinyal yükselticili bluetooth sistemi
14. Columbus 8" Navigasyon & Wifi sistemi (DVD oynatma fonksiyonu ile)

Gerçekten mükemmel donanımlar seçmişsiniz. Allah ağız tadıyla bindirsin.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
BT sinyal yukseltici ne ise yarar anlam veremedim.

RF deseler anlarim cunku ihtiyac var ama BT en az 20metre stabil sinyal yollar, arac icinde yukseltmekte ne gibi bir fayda oluyor?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;550177
BT sinyal yukseltici ne ise yarar anlam veremedim.

RF deseler anlarim cunku ihtiyac var ama BT en az 20metre stabil sinyal yollar, arac icinde yukseltmekte ne gibi bir fayda oluyor?

Bu özellik cep telefonu vitesin önündeki cebe konulduğu zaman, o hazneye yerleştirilmiş cep telefonu sinyallerini yükselten bir anten sistemine ve premium Bluetooth özelliğini içeriyor. Özellikle ısıtmalı ön cam seçeneği nedeniyle ön camda gözle görülmeyen bir metal yüzey bulunduğundan araç kabininde cep telefonları sinyalleri düşebildiği için birlikte alınması tavsiye ediliyor. 2016 yılında belirli bir üretim haftası sonrasında bu opsiyonu alanlar kablosuz şarj özelliğine de sahip olacaklar.

Bir de yine Briskoda kaynaklı bi duyuma göre 2016 22. Hafta sonrasında kabin içindeki ambiyans ledlerinin renk seçeneği sayısı 3ten 10a çıkacak.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar, servise sormadan size danismak istedim.

Aldigim araci yazdim, bu aracta navigasyon var midir?

Blackberry telefon kullaniyorum, buradaki haritalari BT ile eslestirip arabada aktif edebilir miyim?

BlackBerry Passport telefonu eslestirip rehberi, konsoldaki ekranda gorebilir ve gelen aramalari sesli cevaplayabilir miyim?

Aldigim ozellikteki aracta kisaca neler yapabilirim? Skoda'ya cok yabanciyim.

Tesekkur ediyorum simdiden
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2015, 20:11:32 Gönderen: smsener »

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Özdil Bey başınız sağolsun Allah sizlere uzun ömür versin. Serhat ve Faruk bey sizlerinde aracı hayırlı olsun darısı bize

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;550357
Arkadaslar, servise sormadan size danismak istedim.

Aldigim araci yazdim, bu aracta navigasyon var midir?

Blackberry telefon kullaniyorum, buradaki haritalari BT ile eslestirip arabada aktif edebilir miyim?

BlackBerry Passport telefonu eslestirip rehberi, konsoldaki ekranda gorebilir ve gelen aramalari sesli cevaplayabilir miyim?

Aldigim ozellikteki aracta kisaca neler yapabilirim? Skoda'ya cok yabanciyim.

Tesekkur ediyorum simdiden

Mirror link şu anda android için çözümler sunuyor. blackberrylerin kendi işletim sistemi olduğundan çözüm olmayabilir.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar,

Bolero, colombus, carplay nedir? Prestij pakette hangisi oluyor standart ve tam islevi nedir?

Havalandirmali koltuk, bildigimiz sogutmali koltukmu?

Klimayi koltuklardan veriyor mu? Yoksa koltuk altinda birkac fan varda klimadan bagimsiz islevimi var?
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2015, 22:01:47 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
koltuk "havalandırması" soğutma değil bu. 8 derecelik havayı sırtınıza verirse tutulup kalırsınız. prestij pakette gelen ses ünitesi bolerodur. colombus 5000tl lik bir opsiyon size dvd oynatımı ve navigasyon sunuyor. carplay mirrorlinkin apple dünyasındaki karşılığı. bir usb kablo ile bolerove üstü üniteye iphone 5 ve üstü cihazınızı bağlıyorsunuz boleronun ekranını telefonun dokunmatik ekranı gibi kullanıyorsunuz. ama şu anda fonksiyonlar sınırlı. bir çok uygulama araç hareket halinde iken kullanım dışı kalıyor.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ozdil Bey,
Guzel, sade ve net anlatimlariniz icin tesekkur ediyorum.

Colombus zaten arzu ettigim birsey degilmis,
Bolero ile anladigim arabanin ozelliklerini disable veya enable edecegim.

Havalandirma insaAllah Izmir yaz aylarinda isimi gorur.

Sirt terliyor, aractan inice hastaliga davet oluyor, terli terli...

Daha once kullandigim sogutmali araclarda sistem neydi bilmiyorum ama gayet guzel koltuk soguyor ve terlemiyordum.

Koltuk sogutma ile havalandirmali koltuk farkini anlamak icin siz tecrubeli skoda kullanicilarina sormak istedim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne yazıkki hiç koltuk soğutma veya havalandırmalı bir araç tecrübem olmadı.
ama vw grubunun sunduğu sistemi okuduğum kadarı ile havalandırmadan ibaret.
klima sistemleri soğuturken 8 derece civarı bir hava üfler bunu sırtınıza verirse sırtınız tutulur. bu sistemler büyük ihtimalle aracın iç havasını üflüyordur sırtınıza veya eğer çok düşünülmüş bir sistem ise de 20 derece civarı birhavayı üflüyordur.

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim araçta car koltuk havalandırma kış olduğu için mi yoksa yazında aynı performansı sunar mı bilmiyorum ama havalandırmayı acık kullanınca taşa oturmuş hissi yaşatıryor
arkadasımın A7 sınde de var yazın sırtım hiç terlemiyor çok kulanışlı dedi deri alacaksan kesin al dedi onda aldım. yazın deneyecez görecez nasıl olacak :)

sistemi çalıştırınca fan sesini duyabiliyorsunuz. sırtta ve altta  20 cm gibi bi alandan serinlik geliyor
3 kademeli ayarlanıyor

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rüyamda Skoda bayisindeydim. Mart ayında benzinli araç için sipariş vereceğim diyordum, satış temsilcisi de dizele yönlendiriyordu. :)

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rabb'im gonlunuze gore versin
Sn namre3kutuk.
Bu vesile ile tum forumdaslarin yeni yilini kutluyor, Yuce Rabb'imden saglik, huzur ve kazasiz surusler niyaz ediyorum.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim aracdan da ses seda yok, Subat'ta gelecek mi gorecegiz.

Bi arac siparis ediyoruz 1 mevsim geciyor...

Keske 3 ay once verebilseydik ve 2016 model olsaydi. Yurda giris baz alinsa siparislerde bu tarz vakit kaybi olmazdi...
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2015, 18:11:54 Gönderen: smsener »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;550375
Özdil Bey başınız sağolsun Allah sizlere uzun ömür versin. Serhat ve Faruk bey sizlerinde aracı hayırlı olsun darısı bize

Bir müşterime ocak ayında L&K siparişi geçeceğim :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...