škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Soru Sordum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YILDIRIM2020

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu siteye bakan yok galiba terk edilmiş. Bakan yoksa kapatın millet soru soruyor cevap alamıyor.

Superb in vergiler hariç çıplak fiyatını sordum cevap veren olmadı..

Sorum Şu .

Superb sytile 1.4 150 ps dsg vergili fiyatı 134.700 tl vergiler hariç çıplak fiyatı nedir ?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yıldırım bey; Fiyatları bayiden sorunuz. Burası bayi değil-burada araba satılmıyor, bu site yardımlaşma forumudur.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben zaten hep dusunuyorum, burasini skoda resmi sayfasi, sponsor yunculeri de baş tedarikci, yedek parcaci ve online calisan servis zannedenler var.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ÖTV, KDV’yi öğrenince de aynı fiyatı ödenecek. Muaf indirimini zaten bayi söyler.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YILDIRIM2020;634821
Bu siteye bakan yok galiba terk edilmiş. Bakan yoksa kapatın millet soru soruyor cevap alamıyor.

Superb in vergiler hariç çıplak fiyatını sordum cevap veren olmadı.. [/B][/SIZE][/COLOR]

Skoda yardım hattı değil burası, yardımlaşma forumu. Her soruya cevap veren kadrolu çalışanlar yok burada. İnsanlar bakar; bilirse yazar, bilmezse yazmaz.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu devirde bayii resmi satış sitesi ile forum sitesini ayıramayan kaldı mu yahu....

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1. Buraya yazıp yüksek puntolu ve kırmızı harfler ile yazacağınıza Doğuş Oto'yu arayıp sorunuzun cevabını anında öğrenebilirsiniz.
2. Burada sizin sorunuzu cevaplamak üzere kadrolu ya da maaşlı çalışan kimse yok. Böyle bir zorunluluk da yok. Çünkü para vererek üye olduğunuz bir yer değil burası.
3. Biz üyeler olarak siteden memnunuz. Kapanmasını istemeyiz. Dilerseniz siz üyeliğini kapatabilirsiniz.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeş sen burayı çok yanlış anlamışsın, burası resmi destek hattı değil. Bence senin aradığın yer burası da değil; biz kapatmayalım, sen üyeliği kapat daha hayırlı olur. Postu soru sormak için değil daha çok call center elemanlarını azarlarcasına üslupla yazmışsın. Forum mantığı; dosluktur arkadaşlıktır yardımlaşmadır. Bu tabirlere bu üslupla çok uzak olduğun görülüyor. En azından benim görüşüm bu yönde.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yönetimde de peygamber sabrı varmış dedim kendi kendime.
Ya da tesadüf görmediler :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;634881
Yönetimde de peygamber sabrı varmış dedim kendi kendime.
Ya da tesadüf görmediler :)

:D

biraz daha çöksün millet diye bekliyorlardır.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neyse ya beyler; Yıldırım amcanın profilinde EMEKLİ olarak bilgi girilmiş.
İnternet kullanım bilgisi yetersiz belli ki.
Ayrıca da zaten konudaki yanıtların bir kaç tanesini okumuştur (son aktivite zamanından belli) ancak yorum veya başka bir şey yazmadığına göre, daha da buraya uğramaz sanırım..

Çevrimdışı Fabia II

• ST Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;634823
Ben zaten hep dusunuyorum, burasini skoda resmi sayfasi, sponsor yunculeri de baş tedarikci, yedek parcaci ve online calisan servis zannedenler var.

Aynen bence de resmi site zannetmiş olabilir abimiz. Çokta şey etmeyelim. :) :dede:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hesaplardım, ama üslubunuz hoş olmadığı için maalesef size yardımcı olamayacağım.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...