škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni bir bölüm isteği

avni · 7 · 3392

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar site yönetimimiz. Sizlerden bir ricam olacak belkide sitedeki bazı arkadaşlarımızda benim gibi düşünüyorlardır. Ana sayfada bir link olsa örneğin bursada ki üyeler istanbuldaki üyeler vs gibi bir sayfa olsa. Her ildeki üyelerimiz birbirlerine ulaşırken daha rahat ulaşsalar daha iyi olmazmıydı.bir buluşma vs olsa bursadakiler bu sayfada konu açsalar bence daha güzel olur gibi  geliyor

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;420953
Merhabalar site yönetimimiz. Sizlerden bir ricam olacak belkide sitedeki bazı arkadaşlarımızda benim gibi düşünüyorlardır. Ana sayfada bir link olsa örneğin bursada ki üyeler istanbuldaki üyeler vs gibi bir sayfa olsa. Her ildeki üyelerimiz birbirlerine ulaşırken daha rahat ulaşsalar daha iyi olmazmıydı.bir buluşma vs olsa bursadakiler bu sayfada konu açsalar bence daha güzel olur gibi  geliyor

avni kardeş senin dediğin şekilde yaparsak forum forum olmaktan çıkar. bölünmeler başlar. onun için bu şekilde bir başlığa forum olarak hiç sıcak bakmadık...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;421006
avni kardeş senin dediğin şekilde yaparsak forum forum olmaktan çıkar. bölünmeler başlar. onun için bu şekilde bir başlığa forum olarak hiç sıcak bakmadık...

..+1907
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten profil görüntüsünde şehir yazmakta. İstenirse bu bilgiyle  iletişim gerçekleşebilir.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;421013
Zaten profil görüntüsünde şehir yazmakta. İstenirse bu bilgiyle  iletişim gerçekleşebilir.

aynen öyle...:kat:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizde haklısınız bu konuuyu nerden açtım şimdi onu söylicem bizim karşı sokağa 59 plakalı bir yeti gelmiş  (tekirdağ) plakalı sitede aradım ama bulamadım plaka çok tanıdık geldi, bizim site üyesidir dedim büyük ihtimal aradım ama bulamadım. Eğer şehir şehir üyelerin paylaşımda bulunduğu bi yer olsaydı arabanın  siteye üye olup olmadığını hemen görürdüm üyemiz ise gider zillleri çalır aracın sahibini bulur konuşurduk :)

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;421011
..+1907

1461  & 1967