škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Sensörü Tavsiyesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracıma arka park sensörü taktırmak istiyorum. Fiyat/performans olarak tavsiye edeceğiniz kaliteli bir ürün var mı?  Orjinali (görsel destekli Olan) serviste pahalı geldi. Ben de kendim taktırmaya karar verdim. Dışarıda taktıran arkadaşlar hangi marka taktırnız ve memnun musunuz? Tecrübe ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Orijinal olmayan park sensörlerinin çoğunun kalitesi birbiriyle aynıdır. Aynı parçaları farklı markalar adı altında üretip piyasaya sürerler. En kalitelisinde bile problem yaşayabilirsiniz. Size tavsiyem yetkili bir serviste taktırmanız. Kendi sattıkları ürüne 2 yıl garanti verirler. Bozulsa da gidip yenisiyle değiştirirsiniz kafanız rahat olur.

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Entegre istenmiyorsa, teknik olarak uygun alternatif olarak;
- BOSCH URF7 0263009564 (3 Noktalı) söylenebilir (~250 TL)
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2016, 11:16:26 Gönderen: r.a.i.f. »

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BadLizard;590741
Orijinal olmayan park sensörlerinin çoğunun kalitesi birbiriyle aynıdır. Aynı parçaları farklı markalar adı altında üretip piyasaya sürerler. En kalitelisinde bile problem yaşayabilirsiniz. Size tavsiyem yetkili bir serviste taktırmanız. Kendi sattıkları ürüne 2 yıl garanti verirler. Bozulsa da gidip yenisiyle değiştirirsiniz kafanız rahat olur.

Bayburt'ta yaşadığım için gidebilceğim iki servis var; Erzurum ve Trabzon. Her ikisi ile de görüştüm, Erzurumdaki daha önce 200 tlye orjinal olmayanı taktıklarını fakat bazı müşterilerden şikayet aldıkları için daha takmadıklarını söylediler. Trabzondakiler ise kesinlikle orjinalin dışında takmadıklarını sölediler. Dediğim gibi orjinali de pahalı olduğu için onu düşünmüyorum. Piyasada dediğiniz gibi o kadar çok var ki o da insanın kafasını karıştırıyor. Şimdi bir de orjinal lens görünümlü olanlar çıkmış, takıldıktan sonra bakınca fabrika çıkışı gibi duruyor. Amacım genel olarak bir çok kişinin gerçekten kullanıp memnun kaldığı bir model bulmak.

Not: En can sıkıcı nokta ise görsel destekli orjinal park sensörünün 2016 modellerde standart donanımda olması.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Park sensörü konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bende orjinal taktırmanızı öneririm..Bende Efe de Honda lara taktıkları park sensörü dediler ama taktırdığıma o kadar pişmanım ki..Doğru düzgün çalışmıyor, açıkçası hiç verim alamadım..

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gökhan bey memnun kalarak kullanabileceğiniz tek park sensörü orijinal olandır.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de orijinal taktırmanızı öneririm. Ya da Volkswagen grubunun dört noktalı olanları da olabilir. Yazılımları aynı çünkü.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben servise taktırdım sadece sesli arabayı alırken hediye istedm onlara maliyeti 150 lira falan olmuş. Gayet iyi 4 noktalı