škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Krom aksesuar önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracıma krom kapı kolu, yan kapı çıtası ve ayna kapağı takmak istiyorum öncelikle böyle bir uygulama yapan varsa önerebileceği aksesuarlar nelerdir ve nereden temin edebilirim. Ben omsatuningte araştırdım facelift ayna kapağını orada gördüm sanırım A5 kasanın yan çıtaları ve kapı kollarında makyajdan sonra bir değişiklik olmadı. Birde sizden öneri bekliyorum siz olsaydınız beyaz araç için böyle bir uygulama düşünürmüydünüz? Şimdiden teşekkürler.. iyi bayramlar..
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2011, 13:14:41 Gönderen: ogulcanatmaca »
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla ben kapı kolları için düşünüyorum fakat ayna kapağı vs çok sırıtır bence zaten ayna çok büyük bi de krom göze batar diye düşünüyorum

Tulgar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;260796
Aracıma krom kapı kolu, yan kapı çıtası ve ayna kapağı takmak istiyorum öncelikle böyle bir uygulama yapan varsa önerebileceği aksesuarlar nelerdir ve nereden temin edebilirim. Ben omsatuningte araştırdım facelift ayna kapağını orada gördüm sanırım A5 kasanın yan çıtaları ve kapı kollarında makyajdan sonra bir değişiklik olmadı. Birde sizden öneri bekliyorum siz olsaydınız beyaz araç için böyle bir uygulama düşünürmüydünüz? Şimdiden teşekkürler.. iyi bayramlar..

Bende kendi aracım için(beyaz)araştırıken iki üretici firma tespit ettim.
Omsa Line ve S-dizayn.Ben S-dizayndan(Bursa);sis farı çerçevesi,kapı kolları,kapı eşikleri aldım.Henüz takmadım.
İki markanın ürünlerinide inceledim.Kalite olarak yakın olduklarını düşünüyorum.

Gearbox

• Ziyaretçi
kapı kollarında boya yoksa krom takın ama boyalı ise hiç gerek yok. kapı çıtaları ve aynalara bence hoş olmuyor..

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
omsaline dan sipariş verdim. kapı kolları, ayna kapakları, kapı çıtaları ve bardaklık çerçevesi bugün elimde olacaktı ancak vatandaşlar antalya diye aydın'a göndermişler inşallah yarın elime ulaşacak. kapı eşikleri zaten önceden takmıştım fotoları var.

Tulgar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;261824
omsaline dan sipariş verdim. kapı kolları, ayna kapakları, kapı çıtaları ve bardaklık çerçevesi bugün elimde olacaktı ancak vatandaşlar antalya diye aydın'a göndermişler inşallah yarın elime ulaşacak. kapı eşikleri zaten önceden takmıştım fotoları var.

Size önerim montaj yapılmadan önce,bir arkadaşınızın yardımıyla nasıl durduğuna bakın.Zira beğenmezseniz sökmesi çok zor olacaktır.

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
gri renk araçta güzel durmaz diye düşündüğüm için maalesef ben hiç araştırmadaım.. gri renk aracı olanlardan krom aksesuar taktıran varsa resimleyebilirlerse çok sevinirim hiç olmazsa fikir sahibi olmuş olurduk

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ürünler bugün elime ulaştı birkaç gün içerisinde uygulamayı yapıp fotoları paylaşırım, parçalar araç için tam uyumlu, yan çıtalar boy ve şekil olarak aynı sadece orjinalin üst tarafında hafif kasis var, krom olanlar düz ama gayet kaliteli malzeme bardaklık çerçevesi A4 kasa yazandan sipariş verdim aynen uyumlu, kapı kolları ve yan çıtalar A5 kasa, ayna kapakları A5 facelift model.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2011, 19:04:00 Gönderen: ogulcanatmaca »

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
krom aksesuar uygulamasını yaptım ancak resim paylaşamıyorum imageshack dışında resim paylaşımında kullanabileceğimiz siteler var mı?

Çevrimdışı Sefa_61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım 2011 elegance siyah krom aksesuar yapmayı düşünüyorum kapı kolları cam çıtası ve kapı içi maşbiyeli yardımcı olurmusunuz..

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bardaklık çerçevesi

kapı kolları

kapı çıtaları

ayna kaplaması

genel görünüm

aksessuarlar omsatuning ten alındı yan çıtalar şeki olarak tam uygun değil ancak çift taraflı bantla destekleyerek yapıştırıldı bardaklık çerçevesi silikonla yapıştırıldı.
bunlarda önceden yapılan kapı eşikleri

« Son Düzenleme: 19 Eylül 2011, 19:35:30 Gönderen: ogulcanatmaca »

Çevrimdışı Sefa_61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;265596
bardaklık çerçevesi

kapı kolları

kapı çıtaları

ayna kaplaması

genel görünüm

aksessuarlar omsatuning ten alındı yan çıtalar şeki olarak tam uygun değil ancak çift taraflı bantla destekleyerek yapıştırıldı bardaklık çerçevesi silikonla yapıştırıldı.
bunlarda önceden yapılan kapı eşikleri

Kapı maşbiyellerini de aynı yerden mi aldın..Paylaşımın için teşekkürler...Son olarak sana tam nekadara maal oldu bu yaptırdıkların..

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kapı eşiklerinin üstte olanları yine oradan alındı alttakileri tavsiye etmem omsa kadar kaliteli değil. kapı kolları 50tl yan çıtalar 100tl ayna kapakları 100tl bardaklık çerçevesi 27tl kapı eşikleri 35tl

Çevrimdışı Sefa_61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim..
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;265836
kapı eşiklerinin üstte olanları yine oradan alındı alttakileri tavsiye etmem omsa kadar kaliteli değil. kapı kolları 50tl yan çıtalar 100tl ayna kapakları 100tl bardaklık çerçevesi 27tl kapı eşikleri 35tl

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;265836

Bardaklik cercevesinden ben de yaptirmak istiyorum. omsaline internet sitesinde menulerden bulamadim.ayni olculerde nasil temin edebilirim?