škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dsg mekatronik arızası

Captan · 39 · 33178

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16533]sarican52[/MENTION]

İlk başta bana da tuhaf gelmişti araç ama şimdi alıştım. Yakıt olarak bende değişiklik yok yine normal yakıyor ama bu havalarda fazla yakması normal eğer çoğunluğu ş.içi ve kısa mesafe kullanılıyorsa ve kullandığınız yakıt nedir, ben şu an PO kullanıyorum Shell'e göre daha fazla km yapıyorum.

Çevrimdışı sarican52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende shell i bıraktım şimdilerde 4 defadır opet den alıyorum hatta geçenlerde würth benzin katkısı koydum ve aracın çekişi arttı zaten eskilerde de volkwagen kaplumbağa larım varkende opet in çekişi farkediliyordu şimdi de çok memnunum

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16533]sarican52[/MENTION]

Benzin katkısı derken, oktan arttırıcı mı yoksa enjektör yada sistem temizleyici mi kullandınız.

Çevrimdışı sarican52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
enjektör temizleyicisi kullandım yakın zamanda 1 şişe daha koymak istiyorum inşallah aynı performansı alırım

Çevrimdışı Captan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün itibari ile tüketici hakem heyetine şikayette bulundum mekatronik arızası için ödediğim 4.500 tl nin iadesi için, yeni gelişme oldukça burdan bildirmeye çalışacağım

Çevrimdışı kosal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar, 2011 model yeti arabam 70 bin km de ve gecen hafta yolda giderken ekrana ,(gear box over heated stop check owner man. ) vites fazla isindi mesaji geldi arac cekici ile servise gitti kontrolden sonra mekatronik kart arizasi teshisi kondu ve masraf 8000tl dendi aracim sifirindan beri servis bakimli oldugundan dolayi iyi niyet garantisi istendi fakat arac 7 yasinda diye talep geri cevrildi yetkili servis mudurunun de destegiyly 5500tl olur dendi ben hem yuce oto ya hemde fabrikaya mail attim haftaya cevap bekliyorum insallah masraf makul rakkama gelir de aracimi tamir ettirebilirim. ayrica parcayi tamir de ediyorlarmis fakat yazilim tutarsizligindan dolayi tavsiye edilmedi. iyi haberleri bekliyorum iyi aksamlar

Çevrimdışı kosal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yazdığım maillerden hiç bir dönüş olmadı, servis müdürünün desteği ile masraf 4500TL düştü ve mekatronik komple değişti vites geçişleri gayet iyi hissedilmiyor, zararı azaltmak amacıyla eski orjinal ekatronik parçayı arızalı veya tamir ettirdikten sonra satmayı düşünüyorum, ihtiyacı olan olursa ckosal@gmail.com a mail atabilir, sorunsuz günler dileğiyle

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: Captan;631792
Bugün itibari ile tüketici hakem heyetine şikayette bulundum mekatronik arızası için ödediğim 4.500 tl nin iadesi için, yeni gelişme oldukça burdan bildirmeye çalışacağım

Merhaba herhangi bir haber gelişme var mı?

Çevrimdışı Captan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;638668
Merhaba herhangi bir haber gelişme var mı?

Maalesef tüketici hakem heyeti de güçten yana oldu, her alanda olduğu gibi,