škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid sipariş sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam kesinlikle almazdım.tabi tercih sizin.zor bir durum,güle güle kullanın

Çevrimdışı cafkar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Kazasız belasız diyelim...

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;564287
Ben olsam kesinlikle almazdım.tabi tercih sizin.zor bir durum,güle güle kullanın

Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Bayiler neden bu hataları bu kadar sık ve umarsızca yapıyorlar ? İşte bu yüzden... Sonuçta aracı kabul ettiriyorlar 70 bin TL para verip özel sipariş vereceğim alâkasız araba gelecek hayatta almam 2009 da vergi indiriminden 14900 tlye 0 araç aldım bayide 10 tane araç varken Çelikmotor dan şekerpınardan sırf füme renk istedim diye tırla tek araç getirdiler...

Çevrimdışı senaksoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;564231
Gözünüz aydın Sena Hanım :)
Hangi bayiden aldınız? Renk? Sizi mağdur eden bayiyi şikâyet etmekten caydınız mı?

Güle güle, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle :gaz:
Oğuşlardaki arabayı aldım :) malum beyaz :) aldım aracı fakat şikayette ettim. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim

Alıntı yapılan: enoktakenokta;564234
@senaksoy Sena Hanım, aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :)

Alıntı yapılan: muallim45;564277
Sena hanım hayırlı ugurlu olsun artık oguslara selam bile vermeyin:)

1 yıl içinde oğuşlardan 4 araba aldık ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyoruz ama sorun da küçümsenecek bir sorun değil tabi :) çok teşekkür ederim :)

Alıntı yapılan: Uğur Akar;564279
@senaksoy
Kazasız belasız İnşaallah.

Amin çok sağolun :)

Alıntı yapılan: koraycan35;564287

Bu süreçte bende çok karar değiştirdim sonuç olarak araç içime sinen bi araç oldu. Çok teşekkür ederim :)

Alıntı yapılan: cafkar;564290
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :)

Alıntı yapılan: mcb951;564294
Hayırlı olsun. Kazasız belasız diyelim...

Aminn inşallah çok sağolun :)

Alıntı yapılan: trio;564319
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Bayiler neden bu hataları bu kadar sık ve umarsızca yapıyorlar ? İşte bu yüzden... Sonuçta aracı kabul ettiriyorlar 70 bin TL para verip özel sipariş vereceğim alâkasız araba gelecek hayatta almam 2009 da vergi indiriminden 14900 tlye 0 araç aldım bayide 10 tane araç varken Çelikmotor dan şekerpınardan sırf füme renk istedim diye tırla tek araç getirdiler...

Evet bende bu süreç içerisinde aynı şeyleri çok düşündüm. Sipariş verdiğimden tam olarak alakasız değildi şöyle ki renk farkı ve döşeme dikiş rengi farkı vardı tabi birde jantlar vardı ama onlar halloldu. İstediğim tüm opsiyoneller arabada mevcuttu. Herşeyden öte sinirlendiğim tek şey arabanın yanlış gelmesiydi. Araçta zamanla içime sinmeye başlayınca kendi isteklerime göre doldurduğum arabamdan vazgeçemedim. Beklesem kırmızı renk istediğim özellikte olanı getirmeyi teklif ettiker ama benim daha fazla beklemeyr zamanım yoktu. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim :)

Alıntı yapılan: mrt03mrt03;564218
Fotoğraf paylaşırsanız sevinirim. Jant değişikliği falan görselini de merak ettim

Gün içinde yüklemeye çalışacağım inşallah

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Rapid güzel seçim hayırlı uğurlu olsun

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle