škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracın rengini değiştirmek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 2013 Şekerbeyazı Rapid. Aslında mavi rengi çok sevirim ama aracı alırken mavi renk yoktu ve henüz Türkiye'ye de gelmemişti. Şu an aracımın borcu bitmedi ama borcu bitince aracımın rengini değiştirmeyi düşünüyorum.
Sizce aracı maviye boyatmalı mıyım yoksa maviye kaplatmalı mıyım? Ne düşünürsünüz? Maviye boyatsam da boya koruma yaptıracağım ayrıca.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boyatma derken gerçekten bildiğimiz boyama mı?Aman böyle bişey yapıyım demeyin. Bana kalırsa folyo işine hiç girmeyin derim çünkü bizim mahallede de folyo yaptıranları gördüm hiç beğenmedim hep şişirme iş yapıyolar, bide söktürmek isterseniz aracın boyasının da söküldüğünü gördüm.Bence siz sıvı kauçuk yaptırın canınız sıkılırsa hiçbir sıkıntı olmadan söktürürsünüz.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
PlastiDip denilen malzeme çok güzel olur, problemsiz sökülür
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle kaliteli bir kaplama. Sivi kaucuk denilen plastidip plastiart gibi malzemeler kullanilabilir

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar teşekkür ederim. Bu plastidip denen kaplamayı (sanırım kaplama) güzel yapan (İstanbul tercih) bir yer var mıdır. Sakarya, İzmit de olabilir.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üzeyir bey bu uygulama sıvı kauçuk sistemle araç kaplama olarak geçmekte bu işin ehli olan kişiler benim bildiğim kadarıyla (dipart sıvı kauçuk ve plasti-art tır) Google a dipart yazarsanız kendi web adresleri var aynı şekilde plastiartında Web adresi mevcut Facebook ta ise plasti-art olarak sayfaları ve uygulama fotoları var.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2015, 23:24:35 Gönderen: Tamer06 »

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Üzeyir Bey,

Ben kaplattım isterseniz inceleyin konu olarak rapidimi kaplattım olarak aratabilirsiniz.