škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback klima soğutmuyor.

BARADA · 63 · 13008

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.telefonhastanesicayyolu.com
forumda yeniyim cvp verırken yanlışlıklar yapıyorum şimdiden özür dilerim
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2015, 00:49:19 Gönderen: erser »

Çevrimdışı erser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.telefonhastanesicayyolu.com
mrb.arkadaslar c.tesi gunu servıse gıttım (tam vaktınde) kımsenın kımseden haberı yok orda bır usta cagırdılar bu arada arabam dısarda servis yetkılısının yanında konusuyoruz ,bana demezmi hafta içi randevu verin diye!şimdi gelirken kafama göre gelmedım dedım yenı randevuyu kabul etmiyorum dedım.bnm nevrim döndü yeni arabada bu sorun nasıl çıkar bana mantıklı acıklama yapmıyorsunuz.bu hatayı biliyorsunuz ınsanları neden uyarmıyorsunuz.yoğunsunuz niye randevu verıyorsunuz dıye cıkıştım. tabı bunlar olurken arabaya bakma tenezzulunde daha bulunmadılar.sonra servıs muduru geldı aracı kontrol ettıler tabıkı klima calısıyor :) tekrar ederse randevu almadan gel dedıler. yarım saat kadar aracı stop ettıkten sonra tekrar calıştırıp eve doğru gıderken arac kliması 2 dk sonra tekrar sogutmayı kestı telefonla ustayı kapıya dıktım oda gordu sorun olduguna kanaat getırdıler hafta içi sabahtan bırak dedıler ama daha fırsat bulamadım. Ama onların hala farketmediği şey % 99 sıkıntı yazılımsal bir sorun aracıma anahtar değmesini istemediğim için şimdilik yenı yazılım çıkana kadar bekleyecem. çünkü kontağı kapatıp açınca sorun çözülüyor .yani ne tesisatta nede klima motorunda nede klima gazında sorun yok klima devredeyken tesıtada dokunmak imkansız buzul çağına girmiş gibi oluyor. morellerı bozmaya gerek yok şimdilik bekleyelim derim arkadaşlar. Araç teslimde tanıdık arkadas var yenı yazılım çıkınca hbr verecek bende burdan bılgilendırırım size.

Çevrimdışı selcukoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

1 haziranda rapid spaceback 1.2 cam tavan aldım, bende eski arabalarıma göre fark ettiğim klima soğuk hava üflüyor fakat içeriyi tam anlamıyla soğutmuyor.

Dereceyi düşürüp uzun yolda kullandığımda boynumu klima çarptı, internette gezerken forumu bulup üye oldum. Servise götüreceğim