škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Göçük Fotoları

msami · 28 · 7992

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;428114
Aslında değiştirmek problem değil de, içim daha aracın 2 haftalık olmasına yanıyor :uhu:

2 dk.lık dahi olsa canınız sağ olduktan sonra hiç önemi yok.
tamir edilir boyanır daha iyisi alınır, Allah sağlık versin:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;428114
Aslında değiştirmek problem değil de, içim daha aracın 2 haftalık olmasına yanıyor :uhu:

Olan olmuş artık.Arkadaşımın aracı daha 1 haftalıkken yoğun trafikte yanından tuzlama arabası geçiyor ve arabanın boyasını haşat ediyor birde rengi siyahtı o da çok üzüldü ama mecbur tek tarafı komple boyatmak zorunda kaldı.Canınız sağlığınız yerinde ya gerisi mühim değil araba sonuçta :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun nazara geldi bu ya :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
resim ekleme olayını gerçekleştirebilseydim sizinkine benzer (ama daha az göçük) hasarımın fotografını yükleyecektim. maltepe auto king de mükemmel şekilde yapıldı. 2 hakkım gitmişti sadece. eskisinden bir farkı yok şuan.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sizce auto king de yaparlar mı bunu? Çünkü çizikler uzun... Sigorta kapsamına girer mi acaba? Babam haftaiçi konuşacak sigortayı yapan beyle ama ben yine de merak ediyorum...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
buna benzer boyutta bi hasarım olmuştu kaskonun anlaşmalı yerleri değişecek düzelmez düzeltsek bile iz kalır düz çıkmaz demişti bi kaç yer gezmiştim sonra babamın tavsiyesi üzerine eski bir usta bulmuştum bırakın değişmeyi boya dahi yapılmadan düzeltmişti göçüğü geçenlerde forumların birinde gezerken görmüştüm buna benzer bişeyler

https://www.facebook.com/OzlemOtoKaportaBoyaServisi

şahsı ne tanırım ne bilirim sadece gidenlerin yorumlarını okumuştum fiyat alınıp görüşülebilinir
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün altunizade Zadex'e gittim. Usta parçayı değiştirmeye gerek yok, lokal boyayla yapılır, eskisi gibi olur dedi... 250 TL para biçti. Ne dersiniz? Kaskodan olmazsa eğer? Büyük ihtimalle olmayacak, çünkü mini onarım kategorisinde değil :( Ayrıca kaskodan yaptırınca primler artıyor... Bence bunlara değmez, siz ne dersiniz?

Çevrimdışı Sina

• 2007-bugün, 120000km+
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kaskoyu boşver, gereksiz kasko masrafın artar.

maslak'ta magictouch var oto sanayide. hasan ustayı sor, kesin düzeltir.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bostanci daki Nurol usta da bunu duzeltir ama buraya boya gerekecek malesef..

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Pazartesi bi gidip sigortacıyla konuşacak babam, acaba prim artmadan mini onarımdan 4 işlem olarak yaptırılabilir mi? Yoksa bakacağız çaresine artık... Teşekkürler öneriler için bi bakalım belki dediğiniz ustaları da düşünebiliriz eğer makul fiyat söylerlerse :)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sigorta karşılıyor ama maxi onarım(mini onarım gibi bir şey) olarak... Yani tramer kayıtlarında 600 TL'lik işlem var diye yazılacakmış...

Çevrimdışı Sina

• 2007-bugün, 120000km+
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman resimlerini çektiğin iyi olmuş. satmayı düşünürsen resimleri gösterirsin bak bu bu oldu diye.

yanlız gelecek seneki kasko primimi yükselttin diye kızasım var :P :D

karatekamil

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: msami;428659
Sigorta karşılıyor ama maxi onarım(mini onarım gibi bir şey) olarak... Yani tramer kayıtlarında 600 TL'lik işlem var diye yazılacakmış...

bence kasko yerine iyi bir ustaya götürüp yaptırın.. hem kaskonuz delinmesin hem hasar kaydı görünmesin. düzeltilmesi çokta zor bir hasar gibi görünmüyor.