škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Göçük Fotoları

msami · 28 · 7992

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar buyrun foto ekleyeceğim demiştim dün...  Ne önerirsiniz?

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Auto king maltepeye gitmeni tavsiye ediyorum bir git olmazsa olmaz derler servise gidersin

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buna yapılacak hiç bir şey kalmamış,lokal boya falan desek zaten çamurluğun 3/4 ü hasarlı. Düzeltilip boyanacak..Hatta değişim bile olabilir.. Geçmiş olsun.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bir ustaya giitik, dedi ancak çok iyi bir usta düzeltip boya atabilir, çünkü tam şerit çizginin üstüne geldiği için. Yoksa dedi, parça değişecek :uve: Ne önerirsiniz?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben değiştirilmesini öneririm. Fotoğrafları saklarsanız ilerde sıkıntı olmaz. Her ne kadar düzeltilse boyansa bile renk farkı olacak sırıtacak böyle zor bir renkte. Ayrıca yarın öbür gün ufak bir dokunma olsa macun atacak vs..

Çamurluklar gibi araç üzerinde civatalarla tutturulmuş parçaların değiştirilmesi,arka çamurluk gibi gövdeye kaynaklı parçaların ise düzeltlip boyanması taraftarıyım her zaman.
Çamurluk sökülüp aynı fabrikadan çıkan orjinal parça takılacak sonuçta. İçiniz daha rahat olacaktır emin olun..

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ustasını bulursan düzeltmek mantıklı bence..ama uğraşmak istemiyorlar...youtube da neler düzeltiyorlar rutuş boyayla...

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mini onarım ile yapılması imkansız. Zira boya ve metalde  kırılmalı hasar var.

Bu parça kolayca değişebileceği ve henüz yeni araç olduğundan boyanıp yerine takılması renkte de  sorun yaratmayacağından değiştirilmesinde yarar var.

Yapılacak düzeltme işlemi parçanın mukavemetini ve paslanma ömrünü bitireceğinden değiştirin ki orijinale en yakın olsun.

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok fena olmuş ya :( Geçmiş olsun.
Bence de değiştirilmesi daha mantıklı olur. Boyansa bile ne aynı çizgiyi,ne de aynı rengi tutturamazlar..

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;428082
ustasını bulursan düzeltmek mantıklı bence..ama uğraşmak istemiyorlar...youtube da neler düzeltiyorlar rutuş boyayla...

Evet ben de bakmıştım ve bu vuruğun çok benzerini müthiş toparlıyorlar...

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: msami;428088
Evet ben de bakmıştım ve bu vuruğun çok benzerini müthiş toparlıyorlar...
bende buna istinaden öyle dedim ama dikkatli bakınca çok güzel bir yerde bunu yapabilirsiniz diye düşünüyorum yoksa değiştirmek zorundasınız malesef =(

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mahmut kardeşim
''zaferhan´isimli üyeden Alıntı
ustasını bulursan düzeltmek mantıklı bence..ama uğraşmak istemiyorlar...youtube da neler düzeltiyorlar rutuş boyayla...''

cevabına cevap vermişsiniz. anladığım kadarı ile siz değişimden yana değilsiniz ve yaptırmanın yollarını arıyorsunuz. siz bilirsiniz ancak çoğunluğun sesine kulak vermenizi tavsiye ederim. düzeltme yaptırsanız komple boyanacak. artı bi dünya macun çekiç yiyecek. değişim yapsanız yine komple boyanacak ama macun ve çekiç olmayacak. iyi karar verin.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;428101
mahmut kardeşim
''zaferhan´isimli üyeden Alıntı
ustasını bulursan düzeltmek mantıklı bence..ama uğraşmak istemiyorlar...youtube da neler düzeltiyorlar rutuş boyayla...''

cevabına cevap vermişsiniz. anladığım kadarı ile siz değişimden yana değilsiniz ve yaptırmanın yollarını arıyorsunuz. siz bilirsiniz ancak çoğunluğun sesine kulak vermenizi tavsiye ederim. düzeltme yaptırsanız komple boyanacak. artı bi dünya macun çekiç yiyecek. değişim yapsanız yine komple boyanacak ama macun ve çekiç olmayacak. iyi karar verin.

Evet bizde değiştirmeyi düşünmeye başlıyoruz, çünkü dediğiniz gibi komple boyanacak büyük ihtimalle ve eski haline de dönemez boyandıktan sonra  :(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buna benzer bir hasardan dolayı şoför kapısını değiştirmiştim hiç kafanıza takmayın serviste güzelce halledeceklerdir :)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;428110
Buna benzer bir hasardan dolayı şoför kapısını değiştirmiştim hiç kafanıza takmayın serviste güzelce halledeceklerdir :)

Aslında değiştirmek problem değil de, içim daha aracın 2 haftalık olmasına yanıyor :uhu: