škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dakika Bir Gol Bir

msami · 18 · 5471

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar,bugün aracımızın(Rapid-daha 2 hafta oldu olacak) sağ ön tekerin üst tarafını darbe almış olarak bulduk... Büyük bir ihtimalle dün oldu ama akşam üzeriydi ve gündüz gözüyle bugün ancak farkedebildik... Tahminimce,dün ben bir mağazaya gitmiştim annemle ve oradanın otoparkında oldu... Çünkü aracı başka yerde bırakmadım -site hariç-... Yarın gidip bakacağız otoparkın kameralarına (inşallah vardır.)
Darbenin üstünde de mavi iz var, yani vuran araç mavi... Kısmen çizikler var ve içeriye göçmüş... Allah'tan sadece tek parça hasarlı... Eğer vuran aracı bulamazsak yaptırmak için neleri önerirsiniz acaba? Eğer mümkün olursa resmini koyacağım... Teşekkürler...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çook geçmiş olsun, bu tür olaylar çokca oluyor.
Hasar resimlerini görelim doğru konuşalım..

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;427973
Çook geçmiş olsun, bu tür olaylar çokca oluyor.
Hasar resimlerini görelim doğru konuşalım..

İnşallah yarın koyacağım...

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun..çok can sıkıcı bir olay..o mavi araba da ne diye gidersin..bir telefon bırak..vs..ne insanlar var..

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;427977
geçmiş olsun..çok can sıkıcı bir olay..o mavi araba da ne diye gidersin..bir telefon bırak..vs..ne insanlar var..

Gerçekten öyle, vurup kaçma olayları çok oluyor maalesef :(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı josefsalvatini

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun
Boya da çizik yada atma yoksa ve istanbulda iseniz mtc maslak I tavsiye ederim

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josefsalvatini;427980
Geçmiş olsun
Boya da çizik yada atma yoksa ve istanbulda iseniz mtc maslak I tavsiye ederim

Maalesef çizik var. Doğrusu çarpan sağlam çarpmış, çünkü bayağı bir göçertmiş... Ama bildiğim kadarıyla göçükler düzeltilebiliyor... İnternette görmüştüm, vakumlu bir aletle çekip düzeltiyorlar. Eğer öyle olursa belki çizikler içinde rötuş yapılabilir...

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Öncelikle geçmiş olsun gerçekten üzüldüm ama olmuşla bitmişe çare bulunmaz  :( Biz sonrasını konuşalım Resimleri görmemiz lazım ama o bölgeye polisaj bide ezik'e bağlı tabiki ama auto king de yapıyorlarya çektirme yaparak belki düzeltebiliriz.Bir ihtimal yara büyüktür ve serviste boyanması gerekebilir tabiki.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;427986
Öncelikle geçmiş olsun gerçekten üzüldüm ama olmuşla bitmişe çare bulunmaz  :( Biz sonrasını konuşalım Resimleri görmemiz lazım ama o bölgeye polisaj bide ezik'e bağlı tabiki ama auto king de yapıyorlarya çektirme yaparak belki düzeltebiliriz.Bir ihtimal yara büyüktür ve serviste boyanması gerekebilir tabiki.

Bana da öyle gibi geliyor, rötuş işe yaramayacak gibi.Büyük ihtimal boya olacak... Sigortadan auto king de yaptırabilirmiyiz bilmiyorum, 4 işlem hakkı oluyor yanlış hatırlamıyorsam. Önceki aracın derin çizikleri vardı, orda yaptırmıştık iyi olmuştu...

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Bende Octavia a4 olduğu zaman Auto king de ufak çizik, ezik,rütüş gibi uygulamalar yaptırmıştım bide boya koruma yapmışlardı sağ olsunlar araba sıfır gibi olmuştu.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun.üzüldüm  gerçekten

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun  arac sıfır arac  senin bahsettiğin yer ön çamurlk oluyor bu parçayı kaskon varsa mini onarım hizmeti varsa ve mini onarıma sokma şansları varsa tamir ettir ama  hem parçada göçük hemde pasta ile gitmeyecek bi çizik varsa bu parçayı rutuş ile onarım sıfır aracolduğu için kendini belli eğer  başkasının hatası ama cebinden yaptırman daha mantıklı yetkili servise sağ ön çamurluk fiyatı al  komple kaça hallediyolar  200-300 tl ise takması ile birlikte anahtar teslim taktır gitsin en azından aracın orjinalliği bozulmamış olur hemde kendi cebinden yaptırdığın için aracın  siciline bişey yansımaz hemde sıfırdan farksız olur  araca carpan her kim ise habersiz kaçıp gitmesinin  bedelini her türlü öder eğerki plakayı siz kameradan tespit ederseniz  çok ağır öder cezasını siz bulamazsanız isede ALLAH zaten ondan çıkartır  bunu yani

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. bu ara çarpıp kaçmak moda yakın zamanda bende yasadım buyuk ıhtımal duzeltıp boyanır. Kamera kayıtlarından bulma ıhtımaınız yuksek...