škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid için Fiyat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid için fiyat teklifi arkadaşlar, almayı düşünenlere yardımcı olması açısından. Rapid için en iyi fiyatı hangi bayiden aldıklarını ve ne kadar olduğunu donanım seviyesi belirterek bu başlık altında toplayalım.

Çevrimdışı Joker16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu hafta sonu bir çok bayi olmak üzere skoda kısmınada geçiş yaptım 0 araç baktığım için kafamda Roomstar yeti ve rapid modeli vardı ben bursada yaşıyorum zaten bayi olarak bildiğim tek bir bayi var girdik müşteri ile ilgilenmeleri gayet güzel yalnız fiyatlara geldiğinde işler biraz değişiyor rapid modelinin Ambition 1.2 TSI 105 HP  modeli için 44 bine yakın bir fiyat aldım oda ellerinde olmadığı gümrükten sipariş üzerine geleceğini söylediler ön kol dayama sis farı alaşımlı jantlar bu fiyata dahil biraz pahalı geldi Roomstar modeline 1.6 tdi olarak sorduğumda o modelin gelmediğini 1.2 veya 1.4 modelinin gelebileceğini söylediler 1.4 panaroma modeline aldığım fiyat ise 41 milyar oldu aklımda olan diğer bir model olan yeti ye zaten hiç bakma gereği dahi duymadım gözlemlediğim kadarı ile motor seçeneklerinde müşteriye yüksek fiyat ile kısıtlı imkanları sunmaya çalışmaları beni hoşnut etmedi kendi aracımı takas olarak 13 milyara saymaları biraz üzücü oldu sonuçta o araçta bir skoda :) arkama bakmadan kaçmış durumda oldum tabiki bayiler ve şehirler arasında çok farklılık olacağına inanıyorum şu anda skoda için kendimi askıya almış durumdayım bariz aracımı dahada kullanmayı düşünüyorum skoda nın arkasından toyoya plazaya giriş yaptım bir alt kasa auris için 42 bin fiyat aldım 1.6 132 hp deri döşeme full+full aracım skoda olmasına rağmen adamların takas fiyatı 17.500 oldu kısacası söyleyeceğim bu konuda skoda almayı düşünen arkadaşların mutlaka acele etmeyerek bayiler arasındaki fiyat farklarını ve müşteriye sunulan motor seçeneklerini inceleyip en uygun olan yerden siparişlerini vermeleridir

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Rapidden vazgeçince Auris ciddi bir seçenek oldu.

Çevrimdışı Sina

• 2007-bugün, 120000km+
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yükselen Oto Çobançeşme rapid 1.6 tdi elegance 49.000 TL düz fiyat. Corsa 1.4 GLS A/T AC'mi 12500'e saydılar üzerini kredi ile ödüyorum. Mükemmel bir satın alma süreciydi diyebilirim. İnanılmaz ilgileniyorlar ve karşıma çıkan her problemi çözmek için inanılmaz bir çaba sarfettiler. Umarım satış sonrasında da aynı ilgi ve alakayı gösterirler :)

Serap hanım'a buradan selamlar :)