škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Seat Toledo Fiyatları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Toledo'yu B sınıfına çekmişler. Seat'in C sınıfında yine sedan aracı yok bu durumda.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
keşke fiyatları da b olsa :) C++ civarında şuan :)

Çevrimdışı Future

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araçlar aynı tabanda üretilen araçlar, o yüzden artık seat toledonun muadili Octavia değil rapid. (eskiden toledo ile Octavia muadil sayılabilirdi) araçların resimlerine dikkatle bakarsanız aydınlatma grupları ve tampon haricinde bütün çizgilerin aynı olduğunu görebilirsiniz(seatın bagajının da rapidle aynı açıldığını ayrıca belirtmek isterim). iç kısımda ise göze çarpan herhangi bir farklılık yok gibi yada ben göremedim; hatta eger iki resimde gözüken araçlar en full versiyonsa Uğur beyin dediğinin aksine skoda değil ama seatın artı opsiyonları var gibi.(teyplere bakacak olursak seatta navigasyonlu teyp mevcut)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı eemfatih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
toledonun başka bir marka aracıyla aynı olması model isminin karizmasını kaybettirdi gibime gelio, eskiden leonun sedanı olarak piyasadaydı şimdi ise leonla uzaktan yakından alakası yok, madem aynı yapacaklardı rapid'in değil de octavia'nın benzeri olsaydı toledo isminin ağırlığı devam ederdi bence

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski toledo daha oturaklı duruyor idi, yeni leon toledo yu yakından inceledim, yeni toledo eskisi kadar oturaklı durmuyor, ibizamı leon mu ne oldugu belirsiz bisey cıkmıs ortaya,

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bende gittim incelemeye. Ne Leon olmuş ne Toledo bence. Eski Leon bariz daha güzeldi hem görünüş hem kalite olarak. Plastik kalitesi eski kasadan daha gerilemiş gibime geldi. Toledo'da Rapid'in aynısı iç kalite olarak. Tıkır tıkır yan kapılarda ki plastikler.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: ailotana;425311
Bugün bende gittim incelemeye. Ne Leon olmuş ne Toledo bence. Eski Leon bariz daha güzeldi hem görünüş hem kalite olarak. Plastik kalitesi eski kasadan daha gerilemiş gibime geldi. Toledo'da Rapid'in aynısı iç kalite olarak. Tıkır tıkır yan kapılarda ki plastikler.

Çünkü Rapid ve Toledo birbirinin aynı araçlar, Rapid'in kalitesinden fazlasını beklememek lazım Toledo'dan :)

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende bu toledo takıntısı arkadaşları anlamıyorum bir araştırsanız neyin ne olduğunu az çok anlarsınız seat toledo üretim: yeri skoda çek cumhuriyeti mlada boleslav.

yani toleda rapidin ikizi. rapid neyse toledo o. skoda seati üretiyor buda demekki vw'nin skoda üzerinde %90 hissesi olduğundan skoda'yı vw gibi kullanıp seat %50 si hissesi olduğundan önemsemeyip bu fabrikada ürettiriyor. toledo gibi seatin amiral gemiside böylelikle skoda oluyor. bir ara exeo cıkmıştı oda audi a4 platformun aynısını kullanıyordu hatırlarsınız yani demek istediğim seat biraz üvey evlat muamelesi görüyor. vw seat üzerindeki stratejisi gençlere göre araç üretmek skoda ucuz halk otomotbili vw'ene yetişemeyenlere.
 sizde toledo rapid'den iyidir diye gidip bakıyorsunuz ama rapidin aynısı cıkıyor :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neyin ne olduğunu biliyorum, neden böyle çıkıştınız anlamadım :) Kasa olarak aynı olduğunu biliyordum ama iç malzeme kalitesi olarak belki fark olur demiştim ama öyle değilmiş. Bu gözlemimi söyledim sadece.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet orası doğru. Bütün güvenlik donanımları var baz modelde bile. WW'de de aynı. Bizim Skoda hala Active versiyonda bomboş araba satsın. Güvenlik donanımlarının çoğunu Elegance versiyonda versin. Güvenlik donanımları versiyona bakmamalı gerçekten. Hepsinde olmalı.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
şimdi biraz yanlış bilgilendirme var ortada. Toledo 2 donanım sunuyor, üst donanım da 6 hava yastığı var Rapid'deki gibi (2 ön 2 yan 2 perde). Toledo'nun alt donanımı Rapid'in alt-orta donanımı arasında gibi bişey. şöyleki; Rapid Active 2 hava yastığı Ambition 4 hava yastığı, Toledo Reference (baz donanım) 4 hava yastığı. gel gelelim ki Ambition'da ESP ve hillholder varken Toledo Reference'de yok. bu tarz farklılıklar mevcut. ikisinin full donanımı da birbirinin hemen hemen aynı zaten.

kısacası donanım sırasına göre gidersek; Rapid Active - Toledo Reference - Rapid Ambition - Toledo Style/Rapid Elegance sıralaması yapabiliriz