škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni rapid galeride ilk çekim :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ewet arkadaşlar bir çoğumuz  rapid in satışa sunulmasını bekliyordu  rapid artık satışta  fabia scout almaya gittim bayiye   rapid de ordayı bir kaç amatçr fotosunu aldım

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Off hemde mavi :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla arac güzel  ama çokta ahım şahım değil yani hayal ettiğim  rapid değildi full arac bu  arac iyi ama nasıl desem  oktaviadan alıştığım görüntü var içinde  bu araca resmen bir oktavia olmuş derim arka bagaj kapağı açma sistemine kadar   ve  satnadart esp yok  opsiyonel buna çok kızdım ben  yıl 2013  renault bile  b segmenti aracında  esp yi standart sunarken rapid te ve başka modelerinde opsiyonel olmasına çok kızdım

dizel başlangıç fiyatı 43 bin lerde  başlangıç modeli olan active ise 43 binliraya göre büyük hayal kırıklığı  

KOYU skodacıyım  2012 yılından beri  şimdi alıcağım scout la birlikte 5, skodayı almış olucağım   ama rapid  dizel fiyatı ile hayal kırıklığı yarattı içimde  

Resimdeki arac elegance  ama eleştriye açık bir arac vites topuzu çok basit  50 binliralık arac  en dolusu vites topuzu oktavia gibi olması gerekirsen kap kara basit bir vites topuzu takılmış  önden spor bir görünüme sahip ama arkası olmamış  fiyatları yüksek geldi bana
bide sizler inceleyip  yorumlarınızı zaten yazarsınız

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de farlara takmış durumdayım. mercek koyamazlar mıydı? bu haliyle arabayı tamamlayamamış bu farlar.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İç malzeme kalitesi nasıl mıncıklama şansınız oldu mu :)

Çevrimdışı babbak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI Elegans modeli olsa bu araçtan alabilirdim. ESP olayına gelince bora ya katılıyorum bu zamanda tüm araçlarda standart donanımlar artmışken skoda için üzücü bir durum

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sis farı ve arka disk icin elegance donanımını şart koşmuşlar bu hoşuma gitmedi. İyiden iyiye Wv donanım seviyelerine düşmeye başladılar. Avrupaya standart bize paralı ne güzel..

Bu aracın piyasaya sürülmesindeki amaç nedir ?
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2013, 12:46:47 Gönderen: özkan82 »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;422700
İç malzeme kalitesi nasıl mıncıklama şansınız oldu mu :)

Ben 1-2 ay önce görmüştüm Konya servisinde. İçini mıncıkladım; tam B sınıfı araba :) Takır takır plastik ama bir sorun olacağını zannetmiyorum. Bagaj falan benim Octavia'nın ki kadar var nerdeyse.

Bu arada mavi olan Octavia'da çok güzel geldi gözüme. Beyaz beyaz diyordum ama gönlümü çelmeye başladı mavi rengide.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana
Ben 1-2 ay önce görmüştüm Konya servisinde. İçini mıncıkladım; tam B sınıfı araba :) Takır takır plastik ama bir sorun olacağını zannetmiyorum. Bagaj falan benim Octavia'nın ki kadar var nerdeyse.

Bu arada mavi olan Octavia'da çok güzel geldi gözüme. Beyaz beyaz diyordum ama gönlümü çelmeye başladı mavi rengide.
Teşekkür ederim bilgiler için. Octinin tam bu gösterge panelinin üst kısmı varya yumuşacık her yer öyle olmalı aslında :) Isırıp koparasım geliyor orayı :p:adm::rm:

Çevrimdışı harunhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi güzel hoş da pahalı be birader... 50 bini hak edecek bir yapısı yok bence... fiyatlar aşağı çekilmeli.. bu kadar verdikten sonra 1 yaşında c segmenti temiz bir araç rahatça alınır. arabaya gelince eksiklerine rağmen fena değil.... skodanın yabancısıyım açıkcası çok fikrim yok. sadece dıştan ve içten fuarda şöyle bir inceleme fırsatım olmuştu.