škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid'le Octi III çok mu fotokopi?

lrfan · 13 · 5146

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet biraz...

Ama günümüz şartlarında normal bi durum bence.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2013, 14:08:16 Gönderen: turker »

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia'nın artık çıtasını yükselttiğini düşünüyorum. Yerine veliaht olarak da Rapid'i bıraktı bence.. Çünkü geçende haftasonu Saffetin Garajı programında seyrettim yeni Octavia'yı önceden Octavia Elegance sahibi olan babamın arabasıyla ilgisi yok arabanın tamamen bambaşka birşey olmuş (ki o arabanın özellikleri 2010-11-12 Octavia Elegancelarda yoktu) Ama bu son çıkan model çok farklı (laserli sensöre ve öndeki araçla mesafeyi ayarlama olsun, aynalardaki sensörler ile şerit takip asistanı vs vs vs) sanki hedefi olarak artık büyük abisi SuperB, VW'den Passat koymuş gibi....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;419092
Octavia'nın artık çıtasını yükselttiğini düşünüyorum. Yerine veliaht olarak da Rapid'i bıraktı bence.. Çünkü geçende haftasonu Saffetin Garajı programında seyrettim yeni Octavia'yı önceden Octavia Elegance sahibi olan babamın arabasıyla ilgisi yok arabanın tamamen bambaşka birşey olmuş (ki o arabanın özellikleri 2010-11-12 Octavia Elegancelarda yoktu) Ama bu son çıkan model çok farklı (laserli sensöre ve öndeki araçla mesafeyi ayarlama olsun, aynalardaki sensörler ile şerit takip asistanı vs vs vs) sanki hedefi olarak artık büyük abisi SuperB, VW'den Passat koymuş gibi....

Bu durumda SuperB'nin konumu ne olacak?

Rapid alırsan octavia almış gibi oluruz artık :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Kürşad

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye'de kimse Rapid almaz Yüce'nin fiyat politikasıyla. Octavia'ya Fabia'dan daha yakın olacak sanırım fiyat olarak. Yahut Octavia'nın fiyatını çok şişirecekler.
Belki Skoda da Premium olur. Fiyat yükselterek Premium olunabilen bir ülke sonuçta Türkiye. :)

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fiyatlarla bu benzinle hâlâ araba kullanabiliyorum hayret ama bi insan araç kullanýrken lastiði patlasa naparim diye düþünürse olay kopmuþtur.

Rapid alırsam eğer ilk uygulamam arkaya octavia reflektorleri takmak olcak :)
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2013, 07:41:47 Gönderen: anamarina »

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Passat ile jettanın ilk çıktığı zamanlarda millet arkadan bakıp jetta passat karıştırıyordu.Buda öyle.Yadırganacak bir durum değil.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid'in içine bindiğimde A4 kasa Octavia'dan bir farkını göremedim boyut olarak.Teknik sonuçlar nasıldır bilmem ama içine bindiğimde bizim arabanın 2012 sine binmiş gibi hissettim.O kadar donanımda eklenince alınası yüksek bir araç.Kaderini fiyatlar belirleyecek.
elegance=ugurcnplt

meedmax

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;419077

http://mmy34.blogspot.com/2013/01/skodann-atlm.html

Bu linkte Öğrenmek istediklerinizi öğrenirsiniz umarım. Rapid ile ilgili izlenim.

meedmax

• Ziyaretçi
http://mmy34.blogspot.com/2013/01/skodann-atlm.html merak ettiğiniz sorularınız varsa doğru bir şekilde cevaplanmaya özen gösterilecektir.