škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Muhtemel Rapid Fiyatı

ZaHiR · 72 · 20412

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: exclusivethr;418169
manuel 1.2 tsi ambition 45 500 yenibosna skoda bayisinde bence anormal pahalı ya jetta parası donanımda tam olarak ne war bilmiorm ama esp varmış

Harbiden pahalıymış

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exclusivethr;418169
manuel 1.2 tsi ambition 45 500 yenibosna skoda bayisinde bence anormal pahalı ya jetta parası donanımda tam olarak ne war bilmiorm ama esp varmış

http://www.skodarapid.com.tr/donanim.html donanımlar burda

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI Golf 7 comfortline 45 bin tl civarında iken rapid 1.2 TSI ambition 45.500 tl olamaz.

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bencede olamaz olmamalı b sınıfı araç ama yenibosna skoda da yetkilinin soylediği bu hatta takasda benm araca 25 bile zor veriolar :D

Çevrimdışı Passenger

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Jetta Comfortline yeni 48 lira oldu.
Ne yani, Jetta'dan 3 bin lira mı ucuz şimdi?
Oldu o zaman, biz kalkalım...
Millet 1.6 TDI Elegance'ı 46 bin liradan bekliyordu...

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda'nın tüm bayilerinin satış prensibi aynı. Sene başında fiyatı çok yüksek olan aracı sene sonunda 5000 tl ye varan indirimlerle alabiliyorsunuz. Ben octavia icin 47.700 olan fiyatı 43.000 e kadar düşürmüştüm. Satıcı  Skoda'nın pazarlık payının çok olduğunu itiraf etti. Aynı galeri Seat da satıyor (Kayadibi) Leon modelinde 300 lira indirim yapmadılar.. Gerisini siz düşünün.

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar dün yenibosnada rapidi inceledim bi skoda kullanıcısı olarak octavia dan bi farkını göremedim 45 binlik fiyatı hariç :=

karatekamil

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: özkan82;418462
Skoda'nın tüm bayilerinin satış prensibi aynı. Sene başında fiyatı çok yüksek olan aracı sene sonunda 5000 tl ye varan indirimlerle alabiliyorsunuz. Ben octavia icin 47.700 olan fiyatı 43.000 e kadar düşürmüştüm. Satıcı  Skoda'nın pazarlık payının çok olduğunu itiraf etti. Aynı galeri Seat da satıyor (Kayadibi) Leon modelinde 300 lira indirim yapmadılar.. Gerisini siz düşünün.

buradan skoda nın pek tercih edilmeyen bir marka olduğunu çıkarabiliriz sanırım..

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: karatekamil;418784
buradan skoda nın pek tercih edilmeyen bir marka olduğunu çıkarabiliriz sanırım..

Biraz öyle gibi görünüyor :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exclusivethr;418774
arkadaşlar dün yenibosnada rapidi inceledim bi skoda kullanıcısı olarak octavia dan bi farkını göremedim 45 binlik fiyatı hariç :=

Görünüm olarak hiç bir fark yok nerdeyse ama içeride sert plastik bolca var. Octavia'da böyle olmayacaktır büyük ihtimal.

Çevrimdışı poorboys

• ST Denetçisi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda yüce otonun durumu çok vahim, tüm dünyada rapid ikinci ele düştü bize daha gelemedi kendileri, octavia için de aynı şey olacaktır, örnek vermek gerekirse vw golf VII lansmanını yapar yapmaz tüm Dünya ile beraber Türkiye'ye de gönderdi araçlarını, ancak bu iş skodada böyle olmuyor, bir yerlerde bir eksik var ama nerde?Bu arada Rapid'in rakipleri piyasayı kapattı bile, Peugeot 301 olsun Citroen C-elysse olsun bunlar hep rakip, yakında toledo da gelir ama rapid gene gelmez.

karatekamil

• Ziyaretçi
aracı geçtim fiyatları yayınlasalar o bile yeter benim için şimdilik :) merakla bekliyoruz bakalım.

Çevrimdışı Kürşad

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda'dan bir daha eşşek bile almam diyecek noktaya geldi insanlar.  :)
Bir arkadaşım Rapid'i bekliyordu, vazgeçti şimdi almaktan.
Ocak sonuydu Şubat oldu hala açıklanmadı fiyat.
Herhangi bir bayii değil Yüce Motor'a soruyoruz...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
işyerimden bi arkadaş da mail atmış, 10 gün içinde açıklanacak yazmışlar, 3-4 gün oluyor...