škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid satışta

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;414374
İşin ilginç yani Yüce' nin showroom' da da varmış Rapid.

Ben bugün Yüce Otomotiv'i aradım. Telefona bir bayan çıktı. Şu anda satış olmadığını, fiyatların da belli olmadığını söyledi. 10 gün içinde açıklanacak gibi bir şeyler söyledi. Otoshow'daki aracın da onlarda olduğunu söyledi. Ama satışının olmadığını, araca da herhangi bir fiyat verilmediğini ifade etti.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
.1.6 tdi dsg elegance kırmızı rapid ALMAYA KAŞAR verdik ailece. Tabi önce fiyatları bir görelim :)

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
AUTOSHOWDA aracı bir hayli inceledim araç tamamıyla jetta ikizi dolayısı ile birilerinide rahatsiz etmiş olabilir bildiğiniz üzre skoda wv grubunda olsada türkiyede yüce oto bünyesinde dolayısı ile doğuş grubu vw grubunun tek yetkilisi olmasından kaynaklı özel izin ve ricalarla yüce otoda getirilmeye devam ediyor .Şahsi düşüncem tıpkısının aynısı olan jetta ile pazarda aralarında çok uçurum olacak şekilde satışa sunulması tercih sebebi olur buda piyasada wv'yi zarara götürür bundan dolayıda bir gizli kriz olabilir yüce ve doğuş arasında. Bu arada autoshow da yetkililer aracı inceleyenlere sizce ne kadar olmalı bu araç die kamuoyu yoklaması yapıyorlardı bizimde tahmimiz en alt paket 40 en üst paket 55 civarı idi jetta ile arasında sizce uçurum oluşmazmı aynı konforu kim daha fazlasına satın alırkı konforun dışında motor da aynı birde :) bu arada benim aracım yeti her ne kadar tiguen kadar havalı olmasada aynı kalite ve konforda arasında 20 bin lira var bilmem anlatabildimmi !

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
bir abimizde bekliyor aracın gelmesini. 45.000 civarında güzel bir donanımı olursa alacak direk

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
45000 çok fazla octavia elegans bile 48000Tl iken kimse rapid almaz.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ulasilamaz bir otomobil ya ondan 50 tane getirmislerdir :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle