škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

4 ay bekledim özel sipariş 1.6 tdi dsg prestij

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;553808
Aslında siz de gib.gov.tr' ye girip makbuzunuzu alabilirdiniz :) Bu kadar beklemeye gerek yoktu bence.

Gelirler gov tr den kendi dökümüme ulaştım ama o ödemeyi ben yapmadığımdan bana bastırılacak bir dekont göstermedi. kendim ödeme yapınca ödeme makbuzunun seri nosuna tıklayıp pdf alabiliyorduk. bunların nasıl yapıldığını bilen biriyim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnanç Bey maalesef sizin gibi ST ler çok az.

Çoğu işin satış kısmına odaklı ama buna rağmen müşteri ile ilgilenme, dilinden anlayabilme yetenekleri oldukça kötü. Buna ek olarak bizim gibi otomobil hastaları bir araç alacağında veya beğendiğinde o aracı en ince ayrıntısına kadar öğreniyor. KArşılığında showroom da o aracı tanıtan ST araç hakkında yeterli bilgi veremiyor ya da daha kötüsü yanlış bilgi aktarıyorsa benim gözümde sınıfta kalıyor. Ve maalesef çoğu markadaki ST ler de böyle.

Mesela yıllar önce Kia 'da bir bayan Cerato CRDI da turbo lup olmadığını bilmiyorum demişti :)

Ama sizin gibi işini bilerek ve severek yapan ST ler de yok değil.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;553828
Gelirler gov tr den kendi dökümüme ulaştım ama o ödemeyi ben yapmadığımdan bana bastırılacak bir dekont göstermedi. kendim ödeme yapınca ödeme makbuzunun seri nosuna tıklayıp pdf alabiliyorduk. bunların nasıl yapıldığını bilen biriyim.

Şirket adına mı aldınız aracınızı ?
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;553832

Çoğu işin satış kısmına odaklı ama buna rağmen müşteri ile ilgilenme, dilinden anlayabilme yetenekleri oldukça kötü. Buna ek olarak bizim gibi otomobil hastaları bir araç alacağında veya beğendiğinde o aracı en ince ayrıntısına kadar öğreniyor. KArşılığında showroom da o aracı tanıtan ST araç hakkında yeterli bilgi veremiyor ya da daha kötüsü yanlış bilgi aktarıyorsa benim gözümde sınıfta kalıyor. Ve maalesef çoğu markadaki ST ler de böyle.

Mesela yıllar önce Kia 'da bir bayan Cerato CRDI da turbo lup olmadığını bilmiyorum demişti :)

Kesinlikle katılıyorum. Piyasada cidden çok bilgisiz satış danışmanları var. Haldex 4x4 sistemine Quattro diyenler var :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;553832

Vakti zamanında Peugeot 508 ilk geldiğinde bayiye gitmiştim incelemek için, biliyorsunuzdur mühendislerin yaratıcılığı sonucunda esp tuşu direksiyonun sol altındaki kapaklı çekmecede. Yani esp ile ilgili işlem yapmak için o kapağı açmanız gerekiyor. Ben de satış temsilcisine bunu çok saçma bulduğumu belirtmiştim, kendisi de bana "aaa orada mıymış ki?" şeklinde bir yanıt vermişti.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;553811
İnanç senin durumun hakikaten çok farklı; sen bu işi hem severek yapıyorsun hem de kendini her zaman güncel tutmak konusunda isteklisin. Dediğin gibi bayiiden bayiiye ve hatta aynı bayii içinde bile değişebiliyor bilgi ve alaka durumu. Ankara bayiileri bu kadar eleştirilirken potansiyel bir müşteri hasbelkader bir şekilde ilk önce ve sadece seninle muhatap olsa buraya gelip konu bile açabilir memnuniyet konusunda.

aynen katılıyorum inanç hocam olmasa ankaradan almayı düşünmezdim iki skodayıda aynı yerden almamıza rağmen. hazır araçları satmakta üstlerine yok zaten 2.0 alan insan çoğu opsiyonu alacak demektir sen tanıt aracı müşteriyle değerlendir hangisi uygun hangisi değil müşterinin fikrini al kendi yorumunu söyle olay tamamdır. inanç hocam geldi herşey değişti biraz reklam yapalım :)

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün akşam arabayla ilerlerken önümde bi çöp kamyonu vardı sola sinyal verdiğini görmedim sollamaya geçtim tam basıyordum gaza çöp kamyonuda o ara döndü front assist devreye girdi yapıştırdı arabayı ve renkli bilgi ekranıda kırmızı çizgisel araba ve kırmızı park sensörleri çıktı etrafında ben şaşırdım ne oluyo dedim sonra güvende olduğumu bir kere daha anladım güvendesiniz süperb 3 ile

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Keşke inanç  hocamla bizde tanışsaydık birde bizim st ne yaptı bize vdf den kredi çektik 18 aralık ödemeli dedikki bunu 24 aralık ödemeli yapalım st de farketmez abi 24 de de ödeyebilirsin banka gibi değil bırası dedi ona güvenerek tmm dedik şimdi vdf de gününde ödemezseniz günlük faiz alırız diyo inanç hocam nasıl halledelim bunu aradık st yi ben öyle bişey demedim diyo yalan söylüyo bölge müdürüne taşındı olay işinden ederiz falan dedi biz magduruz kız hala düzeltelim demiyo ben öyle bişey demedim diyo bakalım ne olacak ayrıca bu formu takip ettiği içinde inan beyi kutluyorum

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;553888
aynen katılıyorum inanç hocam olmasa ankaradan almayı düşünmezdim iki skodayıda aynı yerden almamıza rağmen. hazır araçları satmakta üstlerine yok zaten 2.0 alan insan çoğu opsiyonu alacak demektir sen tanıt aracı müşteriyle değerlendir hangisi uygun hangisi değil müşterinin fikrini al kendi yorumunu söyle olay tamamdır. inanç hocam geldi herşey değişti biraz reklam yapalım :)

Güzel düşünceler için teşekkürler :) Sizden bu tarz şeyler duymak, kendimi geliştirmek için beni daha da kamçılıyor :)

Alıntı yapılan: mehmetkus;553917
Keşke inanç hocamla bizde tanışsaydık birde bizim st ne yaptı bize vdf den kredi çektik 18 aralık ödemeli dedikki bunu 24 aralık ödemeli yapalım st de farketmez abi 24 de de ödeyebilirsin banka gibi değil bırası dedi ona güvenerek tmm dedik şimdi vdf de gününde ödemezseniz günlük faiz alırız diyo inanç hocam nasıl halledelim bunu aradık st yi ben öyle bişey demedim diyo yalan söylüyo bölge müdürüne taşındı olay işinden ederiz falan dedi biz magduruz kız hala düzeltelim demiyo ben öyle bişey demedim diyo bakalım ne olacak ayrıca bu formu takip ettiği içinde inan beyi kutluyorum

Çok teşekkür ederim. Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. VDF sisteminin bankadan pek bir farkı yok. 1 gün bile gecikse cüzide olsa faiz işler. VDF müşteri hizmetlerini arayıp ödemelerinizi 24' üne alabilirsiniz diye düşünüyorum. Umarım henüz geç değildir. Sadece arada ki 6 günün farkını alırlar sizden. Örneğin aylık ödemeleriniz 1250 TL ise bu tutar aylık 1260 TL olur. Ama ödemelerinizi 24' üne aldığınız için herhangi bir gecikmeye veya faize düşmezsiniz. Bence VDF' yi aramanızda fayda var.

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İnanç hocam aradık 7 tl alacağını söyledi ama her ay taksidinize yansır bu 7 tl lik fark dediler inşallah tanışmayada geliriz yanınıza
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2016, 20:46:40 Gönderen: mehmetkus »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetkus;554067
İnanç hocam aradık 7 tl alacağını söyledi ama her ay taksidinize yansır bu 7 tl lik fark dediler inşallah tanışmayada geliriz yanınıza

Aylık taksitlerinizin üzerine 7 TL eklenmiş. En azından gecikmeye ve faize girmeyecek ödemeleriniz.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işte taksit başı 7 tl faiz alıyor. sistemde gecikmede olan taksitiniz görünmez sadece.

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cello;553484
Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Ben de sizin donanımlara yakın siparişi Eylül ayında Euro tavan yapmışken vermiştim. Çok şükür Aralık sonunda aracıma kavuştum fiyat değişikliği de yaşamadan. Beklemek baya zor oldu ama değdi.

Keşke dediğim 2 şey var biri otomatik park asistanını eklemek diğeri de columbus ve canton sistemlerini eklememek :) ama yine de çok memnunum.

Canton ve Colombus olmasini istediğiniz için mi keşke anlayamadım :)

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetkus;552910
Merhabalar aranızda yeniyim aslında süperb 3 üretildikten sonra takip etmeye başladım arabayı alınca yanınızdayım arabam prestij dsg 1.6 tdı otomatim park asistanı,kör nokta,şerit takip,akıllı far asistanı,colombus navigasyon,ön koltuktan ayarlanabilir yolcu koltuğu,3 bölge klima,arka koltuk konfor paketi,ısıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri,wifi dağıtıcısı,canton ses sistemi,adaptif hız sabitleyicisi aldım merakla bekliyordum ve hepsi geldi merak ettiğiniz sorular varsa cevaplarım bazı arkadaşlar takip ediyorum arabayı kötülemeye çalışıyorlar tahminim binmedikleri için karalıyorlar diye düşünüyum güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum bu arada dış renk gümüş iç renk siyah alcantra ve panoramik cam tavan

3 bölge klima yaz günü serinletmese daha mı verimli ve performanslı oluyor? Harici bir modül mü oluyor iki koltuk arasında ?