škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB 2.0 TDİ 190 HP 400 NM DSG

baba63 · 143 · 39909

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;547251
En cok her ne kadar kirec gibi dursada ay beyazini begendim. Sonrada business gri ve rosso kirmizi secimim olurdu ama business hariç digerlerini son kasada yakından gormedim bir onceki kasada baya guzel duruyordu ama

benimde aklımda Rosso Kırmızı kaldı bundan once Passat da görmüştüm muhteşem duruyordu. ama allah göstermesin bi çizik kaza olsa zor tutururlar bu rengi bu yüzden beyaz alacaktım ama Business Gri aldık nerden nereye :)

« Son Düzenleme: 12 Aralık 2015, 17:20:58 Gönderen: Obi_Y »

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: mühendis06;547251
En cok her ne kadar kirec gibi dursada ay beyazini begendim. Sonrada business gri ve rosso kirmizi secimim olurdu ama business hariç digerlerini son kasada yakından gormedim bir onceki kasada baya guzel duruyordu ama

Unutmadan, Cappuccino Bej'i de güzel duruyor fakat mutlak 19 içerisinde siyahların olduğu jantla alınmalı. Yakından gördüm çok farklı duruyor

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Obi_Y;547253
benimde aklımda Rosso Kırmızı kaldı bundan once Passat da görmüştüm muhteşem duruyordu. ama allah göstermesin bi çizik kaza olsa zor tutururlar bu rengi bu yüzden beyaz alacaktım ama Business Gri aldık nerden nereye :)

Bu beyaz ay beyazi. Diger beyazlardan daha parlak duruyor

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;547257
Unutmadan, Cappuccino Bej'i de güzel duruyor fakat mutlak 19 içerisinde siyahların olduğu jantla alınmalı. Yakından gördüm çok farklı duruyor

Bayide bej fabia vardi onu gorunce beji eledim. Forumda bej superb fotosu vardı orada baya guzel duruyor ama malesef tum renkleri bayide gorme sansimiz olmuyor genelde siyah beyaz ve lansman rengi getiriyorlar ya katalog renginden secip risk alacaksiniz yada bilinenlerden secilecek. Jant olarak opsiyonda 19 inç sadece Phoenix ve Sirius var digerleri aksesuar kataloğunda yer aliyor

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoğraftaki egsozun aynısından gördüm bir araçta. Çift egsozdu. Spoiler de var bu araçta. Nereden bulabiliriz acaba.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Obi_Y;547253

Ben de istiyordum Rosso ama malesef 2016 model yılından itibaren sipariş verirken rengin kaldırıldığını öğrendim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne saçmalık. bir sürü renk seçeneği varken niye kaldırılır? üstelik sipariş verip alacaksam.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada bu fotoğraftaki alt kısımda krom kısımlar var gibi geldi bana çift egzoz seti gibi değil. Bence şık olmuş, superskodaya falan düşer Ocak ayından sonra.

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;547497
Ne saçmalık. bir sürü renk seçeneği varken niye kaldırılır? üstelik sipariş verip alacaksam.

boya seceneği böyle olmalı CZ de olunca fabrika hiç sınır yok seç begen al :)

%2C%22selectedAccessories%22%3A[]%2C%22packageItem%22%3Atrue%2C%22colorOrWheel%22%3A%22color%22}]adres

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu octavia rsdeki maviden isterdim. baktım seçenekler arasında bile yok Türkiyede. Saçma sapan renkler var.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız seçip göstermiyor renkleri. çekce bir mesaj hızla çıkıp kayboluyor. orada da bir şeylere takılıyoruz.

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
galiba araba beyaz oluyor üzerine folyo kaplıyorlar :P

özel kaplama diyor çünkü :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10 sene garanti veriyorsa boya gibi varsın kaplama olsun :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o jantlarla kaldırıma çıkılır mı hiç? benim içim gitti 19larla izmirde bayiden aracı çıkarırken 10cmlik kaldırımdan indirdim aracı.