škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka cam sileceği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Slmlar,
Aracımı 3 aydır kullanmıyorum ve bugün arka cam sileceğinden su gelmediğini gördüm.  Önden ve far yıkamalardan geliyor fakat arkadan damla su gelmiyor.  Arka silecek pompası çalışıyor sesi geliyor kolu ittiğimde.  Servise gitmeden benim kontrol edebileceğim yerler varsa daha önce başına gelmiş arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka C sütununun oralarda  bir hortum  bağlantı noktası var. Büyük ihtimal  oradan hortum çıkmıştır ve su arka boşlukta ya istepne havuzuna yada arka koltuk altına  akmaktadır. Arka koltukları kaldırarak halı altına  ve bagaj döşemesini kaldırıp alt bölüme bakınız ıslaklık varsa  hortum çıkmıştır. Zaten  araç içindeki camlarda aşırı nemlenme de durumu belli eder.

Siz açıp yapmayın; zira arka taraftaki döşemelerin  bir tarafı neredeyse sökülüp takılıyor. Servis kısa sürede yapar

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bagajda,  istepne nahallinde ve aracın iç tabanında herhangi bir ıslaklık yok fakat arka koltuk altını nasıl kontrol edebilirim hiçbir fikrim yok bu konuda

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;597858
Bagajda,  istepne nahallinde ve aracın iç tabanında herhangi bir ıslaklık yok fakat arka koltuk altını nasıl kontrol edebilirim hiçbir fikrim yok bu konuda

Arka koltuk ayak basma havuzunu da kontrol ediniz. Alt yüzeyde ıslaklık olabilir. Ancak arka silecek suyunu çok kullanmadıysanız; izolasyon  keçesi ve halılar suyu emmiştir  ve bu yüzden ıslaklık çok belli olmaz.

Koltuk altlarını hafifçe öne çekerken kaldırırsanız yerinden çıkarlar. Oradaki döşeme altına da iyice bakınız.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önde, söl ön davlumbaz içinde depo çıkışındaki ek yerinden de çıkmış olabilir.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;597871
Arka koltuk ayak basma havuzunu da kontrol ediniz. Alt yüzeyde ıslaklık olabilir. Ancak arka silecek suyunu çok kullanmadıysanız; izolasyon  keçesi ve halılar suyu emmiştir  ve bu yüzden ıslaklık çok belli olmaz.

Koltuk altlarını hafifçe öne çekerken kaldırırsanız yerinden çıkarlar. Oradaki döşeme altına da iyice bakınız.

Kontrol etmeye çalışcam. Teşekkürler

Çevrimdışı kbtumt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende de var, fıskiye uçları tıkanmış, toplu iğne ile arka sileceğin fıskiye uçlarını açtım. sizde bir deneyin isterseniz.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kbtumt;597892
Aynı sorun bende de var, fıskiye uçları tıkanmış, toplu iğne ile arka sileceğin fıskiye uçlarını açtım. sizde bir deneyin isterseniz.
teşekkürler bi deniyim olmazsa

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda da aynı durum oldu arka cam sileceği çalışıyor lakin su vermiyor , siz halledebildiniz mi acaba ? arka cam sileceğinin su vermemesi sorununu , ona göre bende servise gitmeden kendim kontrol edeyim.

Çevrimdışı nedim_yildiz1961

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiskiye deposunu tam doldurarak bir daha dener misiniz?

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekzdl;599321
Benim aracımda da aynı durum oldu arka cam sileceği çalışıyor lakin su vermiyor , siz halledebildiniz mi acaba ? arka cam sileceğinin su vermemesi sorununu , ona göre bende servise gitmeden kendim kontrol edeyim.

Yoğunluktan bakamadım.  Müsait bi zamanda servise gitcem. Aracın garantisi var hala.  Siz çözümü bulursanız şayet banada bilgi verin lütfen

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;599600
Yoğunluktan bakamadım.  Müsait bi zamanda servise gitcem. Aracın garantisi var hala.  Siz çözümü bulursanız şayet banada bilgi verin lütfen

bu sanırım kronik bir sorun olabilir. bende 3 4 aydır az gelemeye başladı. daha önce sorun yoktu şimdi ancak silecek yarısına kadar su sıkıyor. bende hiç bakamadım daha

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkacam püskürtme deliklerine pislik geldiğinden püskürtme yapmıyormuş. Serviste 2 dakikada hallettiler