škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Baby mirror takan var mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese slmlar,

Aylar önce Yüncülerden aldığım baby mirror öylece duruyor olduğu yerde. Geçen gün takayım dedim ama ayna kısmının çok dandik olduğunu farkettim. Ayrıca dikiz aynasının üzerine sıfıra sıfıra geçiyor.
Aranızda takan varsa nasıl taktığı konusunda yardımcı olabilir mi? İkinci sorum görüntü nasıl işe yarıyor mu? Sanki yaramayacak gibi geldi de bana.
Aynanın ayağındaki yapışkan bant yarın öbür gün sökmek istesek camdaki siyah noktaları kadldırır mı diye şüphelendim.
Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Çevrimdışı makiftaskirmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben skodadoptan alıp takmıştım. Kullanım kılavuzuna göre taktım, söylediğiniz gibi dikiz aynasının üstüne sıfır oluyor ama problem yok.. bence işe yarıyor kesinlikle, arka koltuktaki 3 kişiyi de görebiliyorsunuz, hatta taktığınız açıya göre sağ arka kör noktayı bile.. bence kullanmaya değer. Arabada oğlumla tek olunca onu gözleme mecburiyeti hissediyorum, malum, çocuk koltuğunda oturmak zorunda. nasıl söküleceğini düşünmedim açıkçası. sökemezsem de kalsın, zaten orda ayna olmasa da pek işe yarar bir yer değil o nokta.

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Ben de taktım, hatta takarken tam oturmamıştı, çıkarıp bi kere daha taktım.
Kullanmak için alışmak gerekiyor, çünkü dikkatınizi bir süre yoldan ayırmanız gerekiyor.

Şık bir aksesuar, arka koltuğu hatta arka camları dahi gösteriyor.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk ele alındığında basit ve kalitesiz hissi verse de yerine yerleştikten sonra görevini iyi yerine getiriyor. Çocuklu sürücüler için çok faydalı. Yerleştirirken şöför kolduğundan değil mümkün ise arka koltuktan tam ortalı uzanarak takmanızı öneririm. İlk denemede yamuk takılma ihtimali yüksek. Yapışkanını çıkarmadan önce yerini tecrübe edin, ikinci bir adımda yapıştırmayı yapın.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende kullanma klavuzunda belirtildiği gibi tam olarak dikiz aynasının üstüne taktım(rapid).Baby miroru takılabilen en üste takmama ragmen 2 ayna birbirine temas ediyor. Takinca bir daha sokmedim. Benim kullanımında bir sıkıntı yok. Arkada oturanlar çok rahat görünüyor.  Ancak dikiz aynası ust aynaya temas nedeniyle asagi hareket etmiyor. Baby mirror yeniden takacak olsam 3-4cm sol tarafa takardim. Yapışkanlarida oldukça kaliteliymis. Yerine koydum tuttu. 1 yıldır sorunsuz duruyor.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;556426
Herkese slmlar,

Aylar önce Yüncülerden aldığım baby mirror öylece duruyor olduğu yerde. Geçen gün takayım dedim ama ayna kısmının çok dandik olduğunu farkettim. Ayrıca dikiz aynasının üzerine sıfıra sıfıra geçiyor.
Aranızda takan varsa nasıl taktığı konusunda yardımcı olabilir mi? İkinci sorum görüntü nasıl işe yarıyor mu? Sanki yaramayacak gibi geldi de bana.
Aynanın ayağındaki yapışkan bant yarın öbür gün sökmek istesek camdaki siyah noktaları kadldırır mı diye şüphelendim.
Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
Bende superskoda sitesinden almıştım. Evet malzeme kalitesi çok kötü ama taktıktan sonra bişey anlaşılmıyo. Çok kullanışlı ve fonksiyonel bi aksesuar, ben çok memnunum. Takma işine gelince benimde aynayla sıfır duruyo ama sonradan baktım biraz daha yukarıya, yani tavanla camın birleştiği yere doğru takabilirmişim ama şuanda görüş açısından memnunum.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
fikir veren herkese teşekkürler,

Öylemi taksam böylemi diye deneme yaparken bebek aynasını dikiz aynasının üstüne sıkıştırdım bayağıda sağlam duruyo hiç yapıştırmaya gerek kalmadı. Şimdilik deniyorum. Faydalı olur ise sabitliycem (gerçi böyle de kıpırdamadan duruyo) yada işime yaramaz ise kullanmıycam.