škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

smartlink sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpbal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Ali Servi arkadaşımızı smartlink size güncelleme ile gelecek şeklinde yanlış yönlendirmişler anladığım kadarıyla tabi ki bu kabul edilemez. Ancak yurt dışında takip ettiğim kadarıyla 150£ veya 180€'luk bir opsiyon, bunu aracınıza alırken de ekleye biliyorsunuz, sonradan da, tabi ki hepimiz bedava ya da düşük bir miktar ödemek isteriz, ama türk lirasına çevirip bir de bizim meşhur vergileri ekleyince miktar yükseliyordur. Ancak kesinlikle bir kolaylık sağlanması lazım malum bu emisyon skandallarından sonra düşen bir VW grubu itibarı var birazda müşteri memnuniyeti için fiyatta yüksek bir indirim sağlanmalı...

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim araç Ekim 2014 bolero var üzerinde bize yok değil mi bu zımbırtı:)

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;546775
beyler şimdi bursa sertepe ile görüştüm benden 790 lira istiyorlar aktif etmek için böyle birşey yok ya

parası önemli değil gerçekten mirrorlinki aktifleştirebiliyorlar mı?
aylardır buna kafa patlatıyorum.trabzonda yapamıyorlardı.bursa yapıyorsa iletişime geçebilirler.

gerçi Trabzon hiçbir işi beceremiyor.ön park sensörü bile takmıyor adamlar.
diyelim kaza yapmış orijinal ön park sensörlü araç geldi.ona da mı takmayacaksınız dedim.ses seda yok.orjinalini bozamazlarmış.

çek cumhuriyeti ile yazın mailleşmemde türkiye için aktivasyon çalışmamız yok demişlerdi. aksesuar fiyatı 150 Euro civarında imiş. 790 fazla doğru ama bizim ülkemiz için normal durum alıştık.

cevabınızı bekliyorum ona göre ayaklandıracağım çakırları :D

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fabrika ile oldukça yoğun bir mail trafiğim oldu, adamlar bu opsiyonel özellik almanız şart hatta lisans anahtarı tıpkı antivirüs yazılım kutusu gibi yazmış :) ama benim kabul etmediğim fabia bizden alt model onda bile açık yahu

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;547179
Fabrika ile oldukça yoğun bir mail trafiğim oldu, adamlar bu opsiyonel özellik almanız şart hatta lisans anahtarı tıpkı antivirüs yazılım kutusu gibi yazmış :) ama benim kabul etmediğim fabia bizden alt model onda bile açık yahu

fabia konusunda çok haklısınız ancak adamlar octaviayı satarken mirrorlink var demediler.o yüzden bir hak iddia edemiyoruz.

geçen sene ender elektronik almanyadan passat için mirrorlink lisansını araca özel satın alıp tekrar satıyorlardı.onlarla da iletişime geçtim skoda için böyle bir durum maalesef yok cevabını almıştım.ancak şimdi durum nedir bilemiyorum.pazartesi günü tekrar mail atmam gerekecektir.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bolero modeli nasıl öğreniliyor benim aracınki bu şimdi hangi model oluyor
Cihaz parça numarası :50035840A
Donanım:041
Yazılım :0435
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2015, 23:08:54 Gönderen: mkose »

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;546775
beyler şimdi bursa sertepe ile görüştüm benden 790 lira istiyorlar aktif etmek için böyle birşey yok ya

üstadım kayseri skoda incar ile görüştüm ben öyle bir aktivasyon yok dediler.emin misiniz?

Çevrimdışı alpbal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 yılı başını bekleyelim. 3 yetkili satıcıya sordum, birinin bilgisi yok diğer ikisi 2016 başı diyor.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pumperking;547536
üstadım kayseri skoda incar ile görüştüm ben öyle bir aktivasyon yok dediler.emin misiniz?

isterseniz bursa sertepeyi birde siz arayın

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;547552
isterseniz bursa sertepeyi birde siz arayın

üstad aradım evet öyle bir satış yapıyorlar ama daha önce hiç yapmamışlar.aracınızı getirirseniz ilk sizinkisine uygulayacağız dediler.

skoda türkiye ile mailleştim. aktivasyon işi başlamış.ancak sadece android aletlerde mirrorlink çalışıyor yani sygic'i satın alsak da iphone'larda bir işe yaramayacak.tek işe yarar kısmı apple haritaları apple carplay ile çalıştırabiliriz sanırsam.tekrar detaylı soracağım.

benim için navigasyon olsun yeter.