škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk Döşeme/Kılıf tavsiyeleriniz nelerdir?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı okidoki

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar malum corona derken heryeri dezenfekte etme telaşı başladı. Ben de arabayı edeyim dedim. Çamaşır suyu ile plastik aksamları,kapı kollarını va silerken ön şöför koltuğuna siyah olan oturma kısmına bulaştırdım:( renk soldu biraz. Yine siyah gibi ama soluk bir siyah halinde lekeler oluştu. Sanırım çamaşır suyu lekesini gidermek mümkün değil. Tavsiyeniz nedir? Acaba boya işlemi gibi bir yöntem var mı yoksa yeni koltuk döşeme mi yaptırmak zorundayım? Tavsiye ettiğiniz,beğendiniz bir döşeme/kılıf modeli var mı? Ben biraz baktım ama böyle çok yanarlı dönerli kılıflar gördüm. Sizin tavsiye ettiğiniz daha şık ve aracın içiyle uyumla bir model var mı? Ne önerirsiniz?

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam çamaşır suyunu seyreltilmiş olsa dahi arabanın hiçbir yerinde kullanmayın. Özellikle cam panelli (orta ekran ve ibreler) yüzeylerde hiç kullanmayın. Oralarda da geçmeyen izler bırakabiliriz. Araç içi sprey dezenfektanlar var, marketlerden ya da internet üzerinden onlardan sipariş verebilirsiniz.

Koltuk için ise üzerini kapamaktan başka bir çözüm yok gibi duruyor. Tabii ben konuya aşırı hakim biri değilim.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncellikle geçmiş olsun, aracınız da çamaşırı suyu kullanmayınız..

Kılıf olarakta döşemecioğlu nu çok duydum herkes memnun bende ara ara düşünüyorum kılıf almayı

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: okidoki;655381
Arkadaşlar malum corona derken heryeri dezenfekte etme telaşı başladı. Ben de arabayı edeyim dedim. Çamaşır suyu ile plastik aksamları,kapı kollarını va silerken ön şöför koltuğuna siyah olan oturma kısmına bulaştırdım:( renk soldu biraz. Yine siyah gibi ama soluk bir siyah halinde lekeler oluştu. Sanırım çamaşır suyu lekesini gidermek mümkün değil. Tavsiyeniz nedir? Acaba boya işlemi gibi bir yöntem var mı yoksa yeni koltuk döşeme mi yaptırmak zorundayım? Tavsiye ettiğiniz,beğendiniz bir döşeme/kılıf modeli var mı? Ben biraz baktım ama böyle çok yanarlı dönerli kılıflar gördüm. Sizin tavsiye ettiğiniz daha şık ve aracın içiyle uyumla bir model var mı? Ne önerirsiniz?

Kot boyaları var. İş görür diye düşünüyorum.